Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » SOSSS! Hogy találhatok meg...

SOSSS! Hogy találhatok meg valakit neten úgy, hogy csak azt tudom hogy melyik iskolába jár és hol lakik?!

Figyelt kérdés

2020. okt. 16. 19:02
 1/8 anonim válasza:
Több módszer van. :D Pl vannak iskolák, aminek a honlapján vannak osztálynévsorok, és véginézel mindenkit.
2020. okt. 16. 19:17
 2/8 A kérdező kommentje:
Végignéztem mindenki profilját akiért megtaláltam, de neki valószínűleg nincs profilkép beállítva így nemtudom a nevét se megtudni :(
2020. okt. 16. 19:27
 3/8 anonim válasza:
Honnan tudtad meg, hogy melyik iskolába jár?
2020. okt. 16. 19:56
 4/8 A kérdező kommentje:
Ugyanabba a suliba járunk
2020. okt. 16. 20:38
 5/8 anonim válasza:
Van valami ismerőse akit ismersz? Valaki akivel láttad beszélni, vagy ilyesmi? Ha mondjuk az egyik ismerősét már ismered, keresd végig az ismerősei között. Ha be van jelölve nála/nálad hogy melyik suliba jár, akkor az alapján is sok mindenkit megtalálsz, ha rákattintasz. Esetleg van valaki, akivel gyakran jár össze, vagy valami közös foglalkozás,hobbi... Facebookon van valaki, akivel lehet közös képe? Valaki aki biztos közös ismerős? Rokona, barátja, tanárai?
2020. okt. 16. 20:45
 6/8 anonim válasza:

#4

Basszus,

Rá mutatsz és körbe kérdezel haveri körödben hogy ki ismeri.

Nekem nem tudtak volna olyat mutatni a suliban akit ne tudtam volna, ha mégis akkor mástól (pl osztálytársától) rá tudtam volna kérdezni.

Egyszerűbb mint facebookon keresgetni.

2020. okt. 16. 20:45
 7/8 anonim válasza:

#6

Taigetosz-generáció

2020. okt. 20. 08:37
 8/8 Juliusz48 válasza:
Hát ha azt sem tudod hogy hívják, akkor a Dalai láma megoldás sem nagyon működik, de ha tudod melyik osztályba járt, talán az osztálynapló is megnézhető a suliban, abban van névsor, ha koedukált volt, csak a felét kell kijegyzetelni. Aztán a Google kereshet neked egyéb kontaktokat, ha a Fosbuk elakadt.
2020. okt. 20. 17:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!