Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Szeretnéd kiönteni a lelked?...

Szeretnéd kiönteni a lelked? Szomorú, magányos vagy? Úgy érzed igazságtalan az élet? Hibákat követtél el, melyeket nem tudsz megbocsátani magadnak? Nem találod a helyed? Szeretetre, együttérzésre vágysz? Elnyomod az érzéseid, és feszült vagy?

Figyelt kérdés

A kérdés elsősorban azoknak szól, akik nehéz korszakukat élik, de természetesen mindenki válaszolhat.

Akármi nyomja a szívedet, használd ezt a kérdést arra, hogy írd ki magadból. Kérek minden válaszadót, hogy ne bélyegezzük meg egymást! Itt nem szégyen, ha kicsit sajnálod magad. Néha jó kiengedni a negatív érzéseket. Ha nem szeretnéd válaszban kiírni, privátban is küldheted.

Nem vagyok pszichológus, nem ígérem, hogy tudok segíteni, viszont meghallgatlak ítélkezés nélkül.

Legyen szép estétek.



2020. okt. 22. 21:02
1 2
 1/14 anonim válasza:
Nos akkor kezdem. Aggodok az emberisègért ezzel a korona bigyo miatt. Akkor nehèz elintèzni mindent emiatt. Meg voltak programok amikre nem tudtam elmenni mert hát ott is jelen vana. Virus. Mint mozi, mondocon , mondocon nem is volt idèn csak rajzverseny de az nem motivál . Akkor suli összevissza van de csalàd jol van. Èn egyszer lettem beteg idèn az is màsodik hullám vagy mikor de nem voltam kovidos csak teszteltek meg ilyenek ès kicsit megijedtem hogy mentősök jöttek meg ilyesmi. Akkor van egy nagyim akivel vagyok. Vidèkre jàrok sokat tanyàra ès ennyi. Baràtaimmal ritkábban taliztam idèn de egy pàrszor okes. Pàrkapcsolatom pàr ève nincsen. Az nem baj korona alatt ez úgy se izé. Sokat voltam egyedül is otthon bezàrva meg max bringáztam idèn offoltam a zongora karrierem de ennyi. 22 f voltam
2020. okt. 22. 21:33
 2/14 A kérdező kommentje:

Pedig a zene segít! Miért offolod? Én is zongorázom, nehéz időkben a hangszer a legjobb barát.

Bizony, sokunknak elege van a vírusból, de sajnos ez van most, nem nagyon lehet mit tenni azon kívül, hogy vigyázunk magunkra.

2020. okt. 22. 22:37
 3/14 anonim válasza:

Én nagyon fiatal vagyok még, 21 leszek nemsokára, és van egy barátom, aki fél évvel idősebb. Már nemsokára 4 éve vagyunk együtt, "gyerekszerelemként" indult tulajdonképpen a kapcsolatunk.

Mindkettőnknek nehéz az egyetem, kínlódunk vele, de próbáljuk támogatni egymást. Személy szerint rettegek a távoktatástól, mert képtelen voltam úgy tanulni (sokan megköveznek ezért a mondatomért szerintem majd).

Nos ezen felül pedig nem teljesen szándékosan történt a minap, hogy a telefonján meg akartam nézni magamnak a buszmenetrendet, és amikor megnyitottam a chrome-ot, egy eljegyzési gyűrű (konkrét gyűrű, konkrét oldal) volt előttem..

Most pedig igazából egyrészt bennem van, hogy persze 4 éve együtt vagyunk és szeretem, de másik, hogy még 21 vagyok.. 1-2 hónapja lakunk együtt még csak. Korainak érzem, de persze visszautasítani sem akarom. Nos szóval most rettegek egy esetleges lánykéréstől. Főleg, ha ezt mások előtt tenné, mivel úgy megalázó is lenne egy visszautasítás, meg ahogy ismerem szakítanánk. Szóval most emiatt gyomorgörcsöm van, megpróbálom felhozni, hogy még 1-2 évig én nem akarom ezt, még mielőtt későn szólok, csak nehéz.

Na és neked mi nyomja a lelked, kérdező?

2020. okt. 22. 23:52
 4/14 anonim válasza:

Legjobb amit mondasz igazságtalan az élet.

22 napig voltam karanténban teljesen levitt az életről.

6 éve egyetemre járok most lenne majd az államvizsgám. Hétfőn szintén vizsga de teljesen lementem az eletrol.

2020ban csak rossz dolgok tortentek velem.

6 eve várok es mindent megteszek hogy befejezzem az egyetemet és romokban minden. Az élni akaras is kihalt belőlem és nem tudom elfogadni miért kapom mindezt. Miért éppen velem történik?

Mások végig ittak buliztak az egyetemen es mar reg végeztek.

Úgy érzem örök boldogtalanságra ítéltettem. :( Tehetetlen vagyok.

Köszönöm hogy leirhattam, jól esett.

2020. okt. 22. 23:53
 5/14 anonim válasza:

3as!

Én is ugyanígy voltam. Ha úgy érzed ő az igazi ne bántsd meg ezzel, mert talán soha nem jön vissza. Persze ha másképp érzel semmiképp ne fogadd el.

Lehet am csak egyik barátja küldte hogy akar venni és mi a véleménye pl.

Kell ebben a szar világban, a szar egyetem mellett egy kis boldogság! :)

Amúgy meg egyik este felhozhatod neki pl, hogy csak egyetem utan szeretnél férjhez menni stb innen elindul a beszélgetés. De ebből is láthatod ő mennyire komolyan gondolja és szeret téged!

Átvészeled az egyetemet légy erős és jó hogy van hozzá társad is!

Üdv a 4es :)

2020. okt. 23. 00:07
 6/14 anonim válasza:
3-as szerintem nagyon alaposan gondold át, ha megkéri a kezed, talán nem kéne halogatnod vagy nemet mondanod. Persze ezt neked kell érezned, de én csak "írhatunk egy élettársi szerződés" ajánlatot kaptam és el sem tudom mondani, mennyire megalázva érzem magam...bárcsak a kezemet kérték volna meg.
2020. okt. 23. 10:13
 7/14 anonim válasza:
Mindig annyi minden kering a lelkemben, de valahányszor elkezdek valakinek beszélni róla (pláne élőszóban, nem online), rögtön olyan nevetségesnek és idétlennek tűnnek ezek a problémák :/
2020. okt. 24. 21:13
 8/14 anonim válasza:

Nekem pár napja halt meg apukám.

Közben az egyetem utolsó évében vagyok és ezt az évet nagyon nehezen élem meg. Főleg az előbb említett dolog miatt is mostantól.

Dolgozom is egy cégben heti 25 órában a nappali tagozat mellett ,hogy eltartsam magam,és hát nagyon nehéz....

most is így kell dolgoznom,hogy apu meghalt,ezzel a tudattal,szabadságot nem vehetek ki,mert kell a pénz.

Szóval nehéz....nagyon nehéz:(

23L

2020. okt. 25. 21:01
 9/14 A kérdező kommentje:

Úristen... nagyon sajnálom, részvétem, nyugodjon békében a lelke!

Nagyon-nagyon erős lány vagy, hogy ezt így végig tudod csinálni, és tudd, hogy Apukád büszke Rád! Nagyon sok kitartást kívánok neked, és csak annyit kérek, hogy legyél elnéző magaddal, mert ilyen helyzetben nem mindig lehet elvárni magadtól a maximumot. Minden elismerésem, hogy ilyen erős vagy.

Ha magányosnak érzed magad, és szeretnél kicsit kiengedni, kiírni magadból a bánatodat, akkor bármikor írhatsz nekem, én meghallgatlak.

Sok vígaszt kívánok Neked. A kérdező.

2020. okt. 25. 22:35
 10/14 anonim válasza:
Köszönöm!
2020. okt. 25. 22:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!