Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Van olyasvalaki (fiatal)...

Van olyasvalaki (fiatal) vállalkozó szellemű személy aki szeretne egy saját businesst összehozni?

Figyelt kérdés

S keresne olyan embereket, olyan szintén vele "egy szinten" lévő, jelenleg még amatőr ámbár lelkes és eltökélt tagokat, hogy tudják egymást segíteni, tudjanak egymással az adott problémáikról beszélgetni?


Nagyon sok business csoport létezik, általában sok szakmai területről összesodort cégtulajdonosok, akik egymást inspirálják, segítik, már azzal a tudattal is, hogy egy csoportban létezhetnek.


Az én köreimben nem igazán leltem olyan embert, kivel elkezdhetnék egy ilyesfajta csoportot építgetni.


Fogalmam sincs, hol tudnék eme gondolkodású emberekkel megismerkedni.



2020. okt. 24. 00:02
 1/4 anonim válasza:
Linkedin
2020. okt. 24. 00:21
 2/4 anonim válasza:
Milyen terület?
2020. okt. 24. 08:32
 3/4 A kérdező kommentje:

A terület igazából mindegy, a gondolkodási út ami talán összeköti a fiatal vállalkozókat.


Ha rám vagy kíváncsi, én egy smink márkát szeretnék hosszabb távon felépíteni, de egyelőre még egy webshopot akarok indítani, szépségápolási termékekkel.

2020. okt. 24. 21:02
 4/4 anonim válasza:

A mentalitásom full vállalkozó szellemiségű, de nem építek (még) céget, viszont otthonról dolgozom és magamnak igyekszem a pénzt szerezni.

Kicsit vonakodok, de talán valamit alkothatunk, ha gondolod, s megnézhetjük, tudunk e egymásnak adni valamit.

2020. okt. 24. 23:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!