Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Nemtől, kortól függetlenül,...

Nemtől, kortól függetlenül, lenne olyan személy akinek lenne kedve edzéssel kapcsolatos tapasztalatok megosztása céljából beszélgetni?

Figyelt kérdés
Szívesen beszélgetnék bármilyen edzéssel kapcsolatos tapasztalatokról de akiben bármilyen kérdés felmerül ezzel kapcsolatosan szívesen meghallgatnám azt is. Magamról annyit írnék hogy csak hobbi szinten de szinte napi rendszerességgel 13 évig jártam hosszú távon futni, elég sokat is fejlődött a kitartásom, állóképességem ez idő alatt. Egy sérülés miatt azonban abba kellett hagynom a futást, azóta saját testsúlyos gyakorlatokkal edzek már több mint 4 éve. Igaz ezeket már nem tudom olyan rendszeresen csinálni, nincs meg annyira a motiváció mint a futásnál de azért próbálom lehetőleg ezt is kihagyások nélkül végezni.

#edzés tapasztalatok megosztása
2020. nov. 12. 19:55
 1/2 anonim válasza:

Szívesen. :)

Írj ha gondolod.

2020. nov. 13. 06:25
 2/2 anonim válasza:
Én is szívesen segítek, ha kell.
2020. nov. 14. 18:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!