Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Személy- és vagyonőri végzetts...

Személy- és vagyonőri végzettséggel, tapasztalat nélkül hova érdemes beadnom a jelentkezésemet?

Figyelt kérdés
Eddig mindenhol elvárták a tapasztalatot és már nem tudom merre lehetne elindulni.

2020. aug. 17. 13:46
 1/6 anonim ***** válasza:
77%

Budapesten kétlem, hogy elvárnák.


Elég sok hirdetés van.

2020. aug. 17. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Csabeszmester ***** válasza:
Ha a fővárosban és környékén gondolkodsz állást keresni akkor bárhova érdemes jelentkezned. Ha viszont vidéken élsz akkor felejtsd el ezt a "szakmát"....ismerettség nélkül még tapasztalattal sem könnyű,nem beszélve a gyalázatos órabérekről és mutyizásokról ami a cégeknél megy.
2020. aug. 17. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én Győrben élek és itt tudok 2 olyan céget ahol nem foglalkoznak vele hogy milyen tapasztalatod van. Legyen meg a személy és vagyonőri igazolvány és különbözeti vizsga.

Egy jó tanács! Csak is akkor menjél személy és vagyonőrnek ha már tényleg nincsen más lehetőséged. Én 4 évig csináltam és örülök hogy meg szabadultam tőle. A bejelentéssel bajok vannak, táppénzt és szabadságot nem fizetnek, a túlórákat se akarják ki fizetni és havi szinten le kell dolgozni a 240 órát minimum. A Személy és Vagyonőri cégek több mint a fele ezt csinálja. Jól gondold meg!

2020. aug. 18. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én szerencsére elsőre találtam egy olyan céget, amelyik bejelent teljes bérre, fizet pótlékot és a szabadságokat is kifizeti!


Az ilyen, nagyon ritka.

2020. aug. 18. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A 4-es válaszolónak gratulálok. El se akarom hinni hogy létezik olyan személy és vagyonvédelmi cég ahol minden rendben van.

Fővállalkozó vagy alvállalkozónál vagy be jelentve? Mert az se mindegy.

Budapesten vagy vidéki városban sikerült ezt az állást meg fogni?

2020. aug. 19. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Alvállalkozó középvállalkozás 510 fővel a vagyonőri területen. DE van tanácsadó része is és vagyonvédelmi rendszerek kiépítő része is.
2020. aug. 20. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!