Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Esetleg lenne olyan ember,...

Esetleg lenne olyan ember, aki szívesen beszélgetne velem?

Figyelt kérdés
25 éves srác vagyok, mostanában romokban van teljesen a magánéletem, már nem tudom kitől kérjek tanácsot, úgy érzem egyedül beleroppanok ebbe. Szeretnék egy olyan emberrel beszélgetni, aki meghallgat, aki tanácsokat tudna nekem adni, és én is viszonozni tudnám ezeket neki!
2020. nov. 17. 19:08
 1/6 anonim válasza:

nem akarlak jobban elkeseríteni, de sajnos ez egy elég ismert jelenség, és ha nagy a baj, fordulj szakemberhez.


azzal, hogy valaki "laikusra" ráakaszkodsz és lelki szemetesládának használod, nem fog rajtad segíteni, csak lehúzod a másik felet is, így végül sor sem fog kerülni viszonzásra, mert attól nem állsz talpra, hogy egy vadidegen embert(akit egyébként lehet teljesen hidegen hagy a bajod, csak nem mondja) leterhelsz.

2020. nov. 17. 19:31
 2/6 anonim válasza:
és én ezt tapasztalatból írom. korábban próbáltam már hasonló embereken segíteni, mert hittem benne, hogy tudok. aztán inkább csak nyomasztott állandóan, panaszkodott vég nélkül és nem is értékelte, hogy valaki ott van és figyel rá. azt gondoltam, bunkóságból, de nem...aki komolyan mélyponton van, az nem fogja tudni magától egy kis lelkizéstől lezárni a dolgokat.
2020. nov. 17. 19:34
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! Annyira azért nem vagyok mély állapotban, csak szeretnék egy kívülálló embertől tanácsot kérni. Igazából egy olyan embert keresek, akivel más dolgokról is lehetne beszélgetni, szükségem lenne egy levelező társra, barátra :)
2020. nov. 17. 19:40
 4/6 anonim válasza:
Én szívesen meghallgatlak. :)
2020. nov. 17. 21:09
 5/6 anonim válasza:

Ha még aktuális a dolog, akkor írhatsz nyugodtan.

Lehet mondjuk fiatalnak tartasz, 20 éves vagyok még csak (L), de ha úgy érzed, szívesen meghallgatlak.

2020. nov. 17. 22:47
 6/6 anonim válasza:
Szintén, hasonló cipőben járok.. F
2020. nov. 17. 22:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!