Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ha valaki létrehoz egy topicot...

Ha valaki létrehoz egy topicot, hogy szívesen beszélgetne akárkivel és ráír az ember, de 3-4 szavas,1 mondatos válaszokat ad az tulajdonképpen mit akar? Vagy mi a rákra gondolt, hogy fog ez menni?

Figyelt kérdés

Minek akarjátok, hogy rátok írjon az ember, ha nem vagytok képesek normálisan válaszolni?


Azokra lennék kiváncsi, akik kiírtak ilyen topicot, hogy írjanak rájuk, de ilyen 1 mondatos válaszokkal operálnak.



2014. aug. 4. 09:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Mert figyelnek a testbeszédre :)
2014. aug. 4. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
szerintem sokan írnak rájuk és így mindenkire csak kevés idő marad, innen a rövid válasz
2014. aug. 4. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ezeket én sem értem. Főleg amikor egy lány elvárja , hogy mindenről én kezdjek beszélgetést , na az kikészít!
2014. aug. 4. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
én se értem hogy még hozzá is írják h nyuszikra nem kiváncsiak, de semmi perverz tartalmú beszéd témába nem mennek bele. csak 5-6 szavas mondatokat írnak. Az mi???
2014. aug. 4. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Gondolod? Ráadásul van, hogy több kérdést is felteszek, tudod, hogy megnézzem, mi az ami érdekelheti adott illetőt meg hátha bővebben válaszol, de nem, egy kérdésre válaszolnak, továbbra is 1 mondatos válaszban.


Volt már nem egyszer , mondtam itt embereknek már hagyjuk inkább mert semmi értelme...


Értem egyébként, hogy idő hiány meg minden de azért az ember elvárná, hogy ha már írnak neki ne egy mondatban tegyék azt.

2014. aug. 4. 09:50
 6/7 anonim ***** válasza:

Figyelj,itt a nők kapnak 30 privit.Ebből kifolyólag elhiszik,hogy ők mennyire jó nők,de valójában ez nem így van.Ennek ellenére megnövekszenek az elvárásaik és hibás önképük alakul ki.

Egyébként alapvető udvariasság is megköveteli,hogyha vkivel szóba elegyedünk,akkor nekünk is aktívan részt kell venni a párbeszédben.

Sajnos ezen az oldalon is tapasztalom,hogy a lányok döntőhányada csak odaböfög vmit.

2014. aug. 4. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

6-os jól fogalmazta meg a dolgot.

Ugyanakkor már 1-2 szóból, mondatból kiderül, hogy egyáltalán tudnak-e egy "hullámhosszon" beszélgetni a felek egymással vagy sem. Van olyan is, aki előre nem akar kitárulkozni /mert bizonytalan a másik valódi(!) nemében/ és ezért ír 1-2 szavas, mondatos válaszokat.

2014. aug. 4. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!