Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Élet extrém túlsúllyal?

Élet extrém túlsúllyal?

Figyelt kérdés

Arra vagyok kíváncsi milyen egy extrém túlsúlyos nő élete 80-100 kg vagy ennél is több súlyfelesleggel. Éri-e ezért hátrány a munkahelyükön őket,milyen nehézségeik vannak a mindennapokban,gondot jelent-e a társkeresés stb.

Szívesen leveleznék,ismerkednék ilyen hölggyel.



2020. nov. 25. 08:14
1 2 3
 11/21 anonim válasza:
Élet 250 kg felett c. műsort ajánlom figyelmedbe.
2020. nov. 25. 15:21
 12/21 anonim válasza:
van olyan dolog amit szeretsz vagy nem duzzad fel tole a szad? mi a francot szoktal enni?
2020. nov. 25. 15:30
 13/21 A kérdező kommentje:

Az élet 250 kg felett nagyon durva,ott 300 kg-os emberek vannak.

Nálunk szerintem nincsenek ekkora nők.

Én 160-200 kg körüli nőkre gondoltam,akiken van 80-100 kg felesleg.

Ők még sok mindent meg tudnak csinálni,de vannak dolgok amiben akadályozva vannak.Rájuk vagyok kíváncsi.

2020. nov. 25. 15:49
 14/21 anonim válasza:

#12 Nagyon sok dologra allergiás meg érzékeny vagyok. Nemcsak ételekre, hanem sok pollenre meg több gyógyszerre is. Meg pár kozmetikumra. Nem tudom, hogy ez mitől van.


Reggelire zsemlét vagy kenyeret szoktam enni a már leírt dolgokkal (tonhalkrém plusz hagyma az aktuális kedvencem). Ebédre leveseket, főzelékeket, egytálételeket, sült, grillezett, rántott, párolt zöldségeket, halat minden formában, ch csökkentett tésztát, rizst meg krumplit, amit nyilván nem kéne. Vacsorázni nem nagyon szoktam, mert későn ebédelek. Ha mévis, akkor az ebéd maradékából eszek. Nassolni a már leírt dolgokat szoktam, meg néha Alpro joghurtot, csak azt itt nem lehet kapni meg hát elég drága. Meg otthon is szoktam néha csinálni dolgokat.


Néha szoktam pizzázni, pár havonta, lehet rendelni növényi sajtosat is pestos alappal, nagyon finom, és alig drágább, mint a sima.


Inni teát szoktam, nyáron hidegen, édesítővel, télen melegen, mézzel. A mostani kedvencem a mentás zöldtea meg az almás csipkebogyótea. Ezt se kéne, de ez van. Néha iszok mandulatejes bolti kakaót, de zabtejből itthon is szoktam csinálni, tök jó sűrű lesz, mint a forrócsoki, és nem lesz túl édes.

2020. nov. 25. 19:44
 15/21 anonim válasza:
Ez a sok fos abból a ne írjatok privátot nőből jön? Mert még nézni is rossz hogy nyilván nincs kivel beszélgetnie azért folyik itt belőle a fos! Privátban kéne ezt a sok marhaságot!
2020. nov. 25. 21:19
 16/21 anonim válasza:

15-öske, a hölgy “talán” azért írta le ezeket a dolgokat, mert meg lett kérdezve!


Ha nem reagált volna, akkor meg amiatt pampognál. Primitív vagy.

2020. nov. 26. 00:18
 17/21 A kérdező kommentje:

Nem értem,hogy azok az emberek,akik zsigerből gyűlölik a kövér nőket,miért olvassák el ezeket a kérdéseket.

Én örülök,hogy valaki őszintén le merte írni a problémáit ekkora súllyal.

Segíteni kell,nem még egyet "belerúgni" az ilyen problémákkal küszködőknek.

2020. nov. 26. 09:06
 18/21 A kérdező kommentje:
Nagyon egyszerű ember lehetsz. Sajnállak!
2020. nov. 26. 09:25
 19/21 anonim válasza:
ne terelj :) látom nagyon betalált amit írtam :)
2020. nov. 26. 10:05
 20/21 anonim válasza:

Szia én 170kg vagyok olyan 120kg feleslegem van. 175cm vagyok. Folyamatosan fogyok amúgy 190kg voltam.


Hs-em van. Hidradenitis suppuratíva egy nagyon undorító betegség nagyrészt az elhízás miatt alakul ki gyógyíthatatlan. Elvileg ha lefogyok tünetmentes lesz. Ez az első ami megkeseríti az életem.

A másik bárhol képes begombásodni a bőröm nagyon undorító és nagyon fáj. Nyáron kb úszok a hintőporban, utálom a nyarat. Fürdeni nem tudok nem merek belemenni a kádba félek hogy beszakad. Épített zuhanyunk is van én csak ott tudok tisztálkodni. Ha már itt tartunk... Mire mindenhol meg mosom magam agybajt kapok. Nem érem a bizonyos részeimet külön ilyen hosszú szivacsos micsodával szoktam használni.... Torolkozes egy kín néha csak bebugyolálom magam és hagyom hogy feligya a vizet amúgy nettó 40 perc mire ezt a nagy testem megtorlom...

Ezen kívül, ha megyek vhova intézkedni mondják hogy üljek le kellemetlen mert félek hogy össze törik alattam a szék vagy nem férnek bele.... Ha megyek az utcán a járdán nagyon kikerülnek az emberek némelyik emberen látom hogy direkt csinálja nagyon rosszul esik.

Ruha vásárlás egy rémálom. Ne legyen túl nagy mert még nagyobb vagyok ugyan akkor ne feszüljön rám mert undorító de kényelmes is legyen és ne legyen izzadós az anyaga.... Van amikor nincs kedvem fel próbálni és megveszem hogy áhh ez a méret tuti jolesz... Ahha örülök ha a kezem bele megy... Cikinek érzem vissza vinni ezért elajandekozom a vékonyabb családtagoknak. Cipő vásárlás még rosszabb torkos dagadt lábam van 43as cipő kell....csak a férfi jöhet szóba noibe nem tudok venni. És ebből lett elegem de Jézusom reggelig sorolhatnám hogy pl az összes cipő max 3 hónapig bírja, a nadragjaim amiket nagyon nehezen tudok megvenni mert nincs ilyen méretben max 3 hónap mert szét lyukad a combomnál ahol össze ér a dagadt undorító hájam. Melltartót nem tudok venni mindegyik kicsi sport melltartót hordok. K.rvara nem érzem magam nőnek. Van párom ő mindig azt mondja jajj nem is vagy kövér hát mondom hogy a f.szba ne lennék hát a mérő se tud meg mérni... Mindig azt mondja hogy pedig soha nem mondaná meg hogy én nekem ekkora a súlyom. Szerinte jól oszlik el de szerintem g.ci undorító. 8 éve vagyunk együtt amúgy. Amikor össze jöttünk 90-100kg voltam....

Tényleg többet nincs erőm írni mert csak felidegesitem magamxd egyébként halistennek nem magas a vérnyomásom nincs magas cukrom pulzusom van hogy 85-90 de több nem szokott lenni.

Utálom ezt a hájpacni testem nem lehet és nem szabad így senkinek se elfogadnia magát!!!!!!! Ez egy börtön egy atlétát nem tudok felvenni rövid nadrágot sem strandon még az életemben nem voltam! Sőt soha nem volt rövid nadrágom csak gyerekként. Nekem ebből k.vara elegem van. Lehet mondani H jajj de miért nem stb hát bakker attól H dagadt vagyok van szemem és látom hogy más dagadt nők milyen g.ci undorítóak amikor úgy vannak öltözve... Én nagyon rajta vagyok a fogyáson utálom magam hogy eddig ennyire lusta voltam hogy rá vegyem magam. 4 hónap alatt ment le 20 kg nem lóg a bőröm ha lógni is fog abszut nem fog érdekelni 23 vagyok inkább lógjon a bőröm mint ez.. de én gyereket akarok nem akarok 30 évesen meghalni mert elzsirosodik a szívem...

Remélem sikerült nagyjából át adnom milyen így élni remélem nekem se kell sokáig dagadtnak lennem. Mondtam páromnak ha lefogyok végre, csak rövid nacim lesz még szoknya, egybe ruha magas sarkú ahhh úgy várom:))))))

2020. dec. 4. 10:34
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!