Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Élet extrém túlsúllyal?

Élet extrém túlsúllyal?

Figyelt kérdés

Arra vagyok kíváncsi milyen egy extrém túlsúlyos nő élete 80-100 kg vagy ennél is több súlyfelesleggel. Éri-e ezért hátrány a munkahelyükön őket,milyen nehézségeik vannak a mindennapokban,gondot jelent-e a társkeresés stb.

Szívesen leveleznék,ismerkednék ilyen hölggyel.



2020. nov. 25. 08:14
1 2 3
 21/21 anonim válasza:

#20 Sajnálom, hogy ilyen nehéz neked. Szerintem azonban nemcsak a súlyod miatt vannak jelen ezek a problémák, sokat számít a hozzáállás és pl. a hajlékonyság.


Én is 23/N vagyok, kicsivel 200 kiló felett. Én simán beállok a kádba, soha nem volt probléma. Igaz, hogy a vizet azt jobban kifröcskölöm, mint a többiek, de úgyis fel kell törölni, úgyhogy ez mindegy. Én zuhanyzásnál mindenhol elérem magam, a hajlékonyságot ezért írtam. A vetkőzés kezdetétől az öltözés végéig nekem max. 15 perc, ha hajat is mosok, akkor 20. A gombásodás viszont tényleg valós probléma, folyamatosan tenni kell ellene.


A székes problémát teljesen átérzem, kerültem már emiatt kellemetlen helyzetbe.


A cipőim nekem évekig bírni szokták, csak a cipőbetétet szoktam pár havonta cserélni. A farmereim kb. egy évet bírnak ki heti 5x10 óra hordás és heti 1-2 mosás mellett. Ez egy farmerre vonatkozik, mindig ugyanaz van rajtam.


Utcán én sem húzok rövidnadrágot, de otthon csak az van rajtam. Sőt, néha publikus helyen is, pl. gyógyfürdőben ultravékony rövidnadrág és póló van rajtam, és lesz@rom, hogy ki mit gondol.


Melltartót én simán szoktam találni, a körméret sose probléma. Még speckó boltba se kell érte menni, kisvárosban lakom, de itt is lehet kapni.


És kérlek, ne beszélj így magadról. Igen, mindkettőnknek fogyni KELL, de ez az önutálat nem egészséges.

2020. dec. 4. 14:18
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!