Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Ismerkedne, valaki aki már...

Ismerkedne, valaki aki már volt pszichiátrián?

Figyelt kérdés

Oda készülök én is, adna tanácsokat, higy mi van ott?


Nem készül oda valaki, magamban nem akarok menni, vagy lesznek ott haverok, könnyen?



2020. dec. 12. 04:20
 1/7 anonim válasza:
Hát... jót nem tudok arról a helyről mondani. Engem majdnem kinyírtaK ott, de végül megúsztam maradandó neurológiai károsodással. De ez függ helytől és kezelőoprvostól is. Van, akinek még segített is.
2020. dec. 12. 05:54
 2/7 anonim válasza:
Pszichiátrián nem jártam, "csak" pszichiáterhez. A felírt gyógyszerektől sem lett jobb vagy könnyebb semmi, úgyhogy egy idő után feladtam, és nem mentem többé vissza. Igazából az orvostudomány semmit sem tud az agy és a lélek működéséről, csak találgatnak. Ha viszont még a működésről sem tudnak túl sokat az orvosok, akkor hogyan akarnak gyógyítani? Ha nem tudják, hogy konkrétan milyen folyamatok zajlanak le, mire akarnak gyógyszert adni, és milyen gyógyszereket?
2020. dec. 12. 09:27
 3/7 A kérdező kommentje:
Miket írtak fel?
2020. dec. 12. 09:29
 4/7 anonim válasza:
Jobb ha elkerülsz minden gyógyszert! Csak mellékhatásuk van! És 5x annyi erőfeszítésbe kerül onnan felállni mint most neked innen!
2020. dec. 12. 09:33
 5/7 anonim válasza:
Hasonlóan mind a kettes, csak pszichiáterhez jártam. Az anti-depi meg lightosabb nyugtatók, mint pl egy gyenge Frontin oké, de ezen kívül minden csak arra van, hogy kiüssön, tele mellékhatásokkal és úgy írják fel őket mint a cukorkákat, nem törődve azzal, hogy szükséged van-e rá vagy sem.
2020. dec. 12. 12:27
 6/7 anonim válasza:
#3: Nem tudom már pontosan, régen volt, többfélével is próbálkoztak. Az egyik a Cipralex volt, azt hiszem, mellé Frontin. Eleinte próbáltam az előírt módon szedni, de amikor reggel bevettem az antidepit, meg mellé a Frontint (pedig csak 0,25-ös volt), akkor teljesen leszedált, alig bírtam felállni még a székből is. Aztán a Frontint nem szedtem, csak az antidepit. Eleinte úgy éreztem, hogy talán felszabadultabb vagyok, de aztán nem lett jobb. Kísérleteztek többfajta antidepivel is, de hiába. Közben jártam egy pszichológushoz is, de ő is szart rám. Végül mivel úgy láttam, hogy ettől nem fog megváltozni az életem, felhagytam mindennel. Szerintem a pszichés betegségeket nem lehet meggyógyítani, bárki bármit is csinál.
2020. dec. 12. 12:39
 7/7 anonim válasza:
#6 Az anti-depik 1 éves szedés után fejtik ki hatásukat. A Frontin szerintem nem vészes én azt kifejezetten élveztem, de már 1 hét szedés után hozzászokik a szervezeted és nagyobb dózis kell, így függővé lehet válni. Ennél sokkal keményebb nyugtatók vannak, én már nem tudom mit szedtem, de egy fél szem 2 napra teljesen életképtelenné tett, átaludtam az egész napot és amikor ébren voltam sem bírtam nyitva tartani a szemem. Fél szem ... Napi kettőt írtak fel :D
2020. dec. 12. 12:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!