Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Lányok, nektek fontos az...

Lányok, nektek fontos az ismerkedésnél, hogy a fiú sportos legyen, vagy az sem gond ha nem igazán sportos, hanem vékony?

Figyelt kérdés

2020. dec. 14. 15:46
 1/9 anonim válasza:
Nekem mindegy, a vékonyokkal nincs semmibaj. Ahogyan a ducikkal se. Nekem ez nem olyan fontos
2020. dec. 14. 15:53
 2/9 anonim válasza:
Az alkat nem igazán számít amíg arányosan néz ki.
2020. dec. 14. 16:08
 3/9 anonim válasza:
Mivel a lányoknál is jó, ha csinosak, nőiesek, formásak, így igen, a fiúknál is jó, ha izmosak, erősek, sportosak.
2020. dec. 14. 16:32
 4/9 anonim válasza:
Tudom most ez úgy hallatszik, mint valamilyen hetven éves nagyi mondaná, de szerintem mindegy, hogy milyen a külseje, csak legyen kedves és normális (bónusz pont, ha még van esze is és humora)
2020. dec. 14. 17:02
 5/9 anonim válasza:
Nem fontos, nem ez alapján döntök.
2020. dec. 14. 17:26
 6/9 anonim válasza:
Nálam előny, ha jól néz ki.
2020. dec. 14. 17:36
 7/9 anonim válasza:

Nálam inkább a belső az első ;)

A külső csak második.. :D

2020. dec. 15. 18:57
 8/9 balkalolka válasza:
Vékonyból lehet még sportos és izmos de ha valaki kövér az sok esetben a lustaság intő jele.
2020. dec. 17. 17:10
 9/9 anonim válasza:

Ne egy ilyen egyáltalán nem releváns "GYK közvéleménykutatás" alapján döntsd el, hogy elkezdesz-e edzeni, vagy sem.

Ha érzel rá késztetést, kezdj bele, ártani nem árthat. (Amíg az ember nem viszi túlzásba.)


Ha meg lány vagy, és tetszik egy vékony fiú, akkor remélem, nem azért írtad ki a kérdést, mert így akarod felmérni, hogy ciki-e összejönni vele, és ha sokan azt írják be, hogy "nekem nem tetszik", akkor inkább bele se kezdesz.


Végezetül, ha valaki vékony, de nem beteg, hanem ilyen az alkata, akkor vagy megbarátkozik vele, és a fellépése nyomán ez nem fog hátrányt okozni neki, vagy ha nem tud megbarátkozni vele, érdemes esetleg szakember segítségével áttekinteni, hogy mit lehet tenni.

2020. dec. 31. 11:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!