Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A lányoknak tényleg ennyire...

A lányoknak tényleg ennyire nem fontos, hogy mennyire sportos egy csávó?

Figyelt kérdés

Itt most arra gondolok, hogy a lányoknak nem jelent tényleg semmi pluszt, ha egy srác izmos, vagy komolyan sportol valamit, ami nem foci? Konkrétan, ha meghallják a nők, hogy testépítek, vagy versenyszerűen boxolok, egyből kioffolnak. Ha viszont olyan sportágat csinálok, aminek a nevében benne van a foci, akkor az instant pozitívum. De ahogy észrevettem, az olyan focista testalkat is jön be minden nőnek. Ultravékony, és romszáraz. Egyik ismerősöm is, 63kg, 183cm-hez, és a nők odáig vannak érte.... De most kérdem én, a lányoknak miért taszító, ha valaki szeret komolyan sportolni, és figyel a testére?


Ráadásul ez régen nem így volt. Mikor kicsi voltam, mindenhol taylor lautner folyt a csapban, és az ő kidolgozott teste, a csajok meg odáig voltak érte. Ma kb. inkább gáznak tartják, sőt, azt is aki sportol, tapasztalatom szerint. Viszont nálunk, férfiaknál ez teljesen fordítva működik, csorgatjuk a nyálunkat ha meglátunk egy kidolgozott női testet, vagy ha megtudjuk ha egy lány sportol valamit. Vagy összevetve: a férfiakra tényleg ennyire jobban hatnak a vizuális dolgok?


(És itt most tényleg csak arra gondolok, hogy a lányok figyelembe veszik-e azt, hogy egy férfi sportol, semmi több.)



2019. okt. 12. 19:21
 1/9 anonim ***** válasza:
20%
Mert a gyúrós pasik teste nem szép, ráadásul kicsi a péniszük, azert probalnak igy kompenzálni, s nem mellesleg egy vagyont megesznek
2019. okt. 12. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
Én más alapján választok párt. :-)
2019. okt. 12. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
31%
Nekem nem fontos az hogy sportoljon, de nagyon jó lenne ha nálam magasabb és fit lenne. Nem mondanám taszítónak a testépítőket, de bennem azt a benyomást keltik (de ez csak az én véleményem és senki se vegye magára) hogy őket ami igazán érdekli az csak és kizárólag saját maguk. Én járok edzeni mert van rajtam némi felesleg és egy kicsit gáznak tartom azokat a srácokat akik 5 perc bicepsz után a tükör előtt feszítenek saját maguknak, kb 15-20 percig... Lehet hogy csak én gondolom így, de ez már egy beteges szintje az önimádatnak. Szóval én úgy vagyok vele hogy törődjön azzal ahogy kinéz, de ne az legyen az életében az egyetlen és a legfontosabb dolog ahogy kinéz. Amúgy se az én dolgom az hogy ki mit csinál, de én szóba se állnék ilyenekkel.
2019. okt. 12. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
77%

Egy dolog sportosnak lenni, és más elhivatottnak lenni benne. A testépítés már egy elég komoly szintje, a box meg az egyik legkevésbé szimpatikus küzdősport nekem. De ez nyilván személyes vélemény. Nehezen tudom elképzelni, hogy olyannal legyek, akinek ennyire fontos a sport, mert nekem nem az, azon túl, hogy fit maradjak, nincsenek nagy célkitűzéseim.


Én mondjuk a focistákat se szeretem. Az én típusom a magaskás, átlagos-vékony, sötét sűrű hajú férfiak, a bodybuilder külső így legkevésbé se vonz.

2019. okt. 12. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
53%
De hidd el hogy fontos. De inkább egy 50 kilós kukazsákhajú,mint egy 150kg-os. Esztétika meg ösztönök.
2019. okt. 12. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha azt mondod testépítő vagy, akkor az jut eszembe, hogy erről szól az egész életed, minden nap minden perce ettől függ és nincs más beszédtémád ezen kívül. Plusz hogy én sose leszek olyan sportos, ezért mindig rosszul fogom érezni magam melletted.
2019. okt. 13. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
19%

Dehogynem egy szexi csinos formás nőnek mindig az,sőt igazából mind vágyik izmos férfira,az más kérdés nem tudná megtartani ezért inkább be se vállalja.


Csak nézd meg milyen nőkkel mozognak az izmos férfiak mindnek csinos szexi nője van.

2019. okt. 13. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nincs olyan, hogy "a lányok".

És de, sokaknak fontos, hogy ne kezdj el zihálni már attól, ha az ágyadtól elsétálsz a kanapéig.

Másoknak meg nem fontos.

2019. okt. 13. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Félreérted. A focistákat nem azért szereti minden csaj, mert jó a testük, hanem mert mind tele van pénzzel, így simán luxus életkörülmények közt kitartathatják magukat vele.
2019. nov. 11. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!