Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Vannak itt 18-21 év közti...

Vannak itt 18-21 év közti vékony, sportos testalkatú fiúk ismerkedni?

Figyelt kérdés
Formás, feszes fenék előny! :D

2020. aug. 31. 20:45
 1/9 anonim válasza:
Ilyen érzés ha objektivizálnak? Elég fura.
2020. aug. 31. 21:13
 2/9 anonim válasza:
Nyomingeeeer vagy kèrdezō! Neked csak tènyleg alkat szàmit? Akkor te egy kamu trollka vagy
2020. aug. 31. 21:45
 3/9 anonim válasza:
kerekfenekü izmos vékony fiatal sportos helyes fiut keresek :P
2020. szept. 1. 15:34
 4/9 anonim válasza:

Formás sportos, feszes fenekem van és 26 éves vagyok. Lehet nekem írni.:D


26/f

2020. szept. 1. 19:15
 5/9 anonim válasza:
Itt egy 20F :DD régebben versenysportoltam is
2020. szept. 2. 18:12
 6/9 anonim válasza:
első: az még hagyján ha olyan keretek közé szorítanak hogy sportos mert azon lehet változtatni, de mi van ha valaki már 25 mondjuk? :D Én mindig azt hittem a nők inkább az idősebbeket keresik de lehet tévedtem :D pedig öreg fazékban is megfől ám a kolbász
2020. szept. 5. 15:36
 7/9 A kérdező kommentje:

#köszi az észrevételt

de nem tudod, hány éves vagyok, és mik jönnek nekem be.

pl ha te komoly kapcsra keresnél 25 évesen egy normál testalkatú 20-30 évest nőt, akkor egy 40 éves molettotnak nem biztos, h válaszolsz. Én megadtam őszintém elvárásaim, akinek nem tetszik, legalább nem ír. :D felesleges 30 üzire válaszolgatnom, ha abból 38 az elvárásaimon kívül esik.

2020. szept. 5. 16:39
 8/9 anonim válasza:

a 40 évesekkel azért nem kezdenék, mert attól félnék hogy ismeri anyámat, hiába az ország másik végén lakik lehet itt élt előtte tőlem 1 utcányira :P :DD Meg azok amúgy sem fogják világgá kürtölni hogy fele olyan idős csávót keresnek mint ők, van tartásuk :D


De igazad van, ne add lejjebb az elvárásaidat, én is sokkal szívesebben szoktam hozzám hasonló lányokkal beszélgetni (szökőévente 1x), esetleg még a sportol is az is plusz mert jó jel hogy a jövőben nem fog elhízni :D A férfiak attól félnek hogy a nő a gép másik végén kövér, a nők meg attól hogy a férfi a vonal másik végén törpe :D

2020. szept. 5. 18:10
 9/9 anonim válasza:

Jelen!


20F😁

2022. máj. 5. 20:08

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!