Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Van itt rossz alvó?

Van itt rossz alvó?

Figyelt kérdés

Miért nem tudtok aludni?

Hogy kellene jól kipihenni magamat?



2020. dec. 29. 02:28
1 2
 1/14 anonim válasza:

Szia!

Van. Pl én.

Oka a Stressz, az aggódás. Az ellenséges emberek az utcán: múltkor felrúgott egy csóka, mert állítólag úgy néztem rá. A nép körülöttem mondta, hogy ne színleljek, kelek fel, amikor segítséget kértem. Ez után 2 hete nem tudok rendesen aludni. #Érd


A főnök, aki túlórát elvátja, de még a szabadság kiadása hiányában sem fizeti ki.


A családom, akik mindig elvárásokkal vannak, de leginkább a francba küldenek, ha én kérek segítséget.


A kolléga, aki panaszkodik és balhét csinál, amikorvmegmondom, engem hétvégén fel be merjen hívni, ha nem vagyok ügyeletben.


A hatóság, aki a cigók által a kertemben szórt szemétért megbírságoltak, miközben a szomszédom nyíltan az utcára önti a szemetet és nem csinálnak vele semmit.

#Érd


Ha az élet területén egy ember lenne, akihez oda tudok menni, és meghallgat és ő arról beszél, vele ki van és nem engem csesztet! (na de a gyakori nem az a hely, itt is minden kis hülyeség miatt bele kötnek bárkibe).

2020. dec. 29. 02:47
 2/14 A kérdező kommentje:
Értem neked sem egyszerű akkor.
2020. dec. 29. 02:51
 3/14 anonim válasza:
Neked mi okozza?
2020. dec. 29. 02:53
 4/14 A kérdező kommentje:

Betegségem nem tudom elfogadni,

Meg mindig sok a dolog és a baj itthon is, segítségem meg nincs!

2020. dec. 29. 02:57
 5/14 anonim válasza:

Nem könnyű!

Egy időben nekem segített a testmozgás, az olvasás, a légzés technikák. Most már Valériánát szedek, ha aludni akarok.

2020. dec. 29. 03:01
 6/14 anonim válasza:

Én is elég össze-vissza alszok. Ha szükség van rá tudok keveset aludni, nincs vele gondom.


De szerintem úgy tudod magad a legkönyebben kipihenni ha mind mentálisan, mind pedig fizikálisan is elfáradsz. Nekem olyankor a napi 5-6 óra alvás bőven elég, hogy kipihentnek érezzem magam.


Főleg stressz és szorongás az oka.

2020. dec. 29. 03:14
 7/14 anonim válasza:
nem vagy elfáradva .
2020. dec. 29. 07:25
 8/14 Noren1989 válasza:

Én is rosszul alszom, rendszerint ½3kor megébredek és nehezen alszom vissza.


Az alapvető oka a bődületes viszkikóla mennyiség, amit betolok. A kólàs rész rövidíti a szundit, a viszki nàlam mélyíti. Az àtlagos alvàsmennyiségem kb 5-6óra.


A b-verzió, hogy a macskàim kora reggel jàtszanak és természetesen csak rajtam keresztülgyalogolva lehet ezt kivitelezni.

2020. dec. 29. 07:40
 9/14 anonim válasza:
Én jól aludtam volna most, csak arra ébredtem, hogy nagyon fújt a szél.
2020. dec. 29. 08:20
 10/14 anonim válasza:
Nem szeretek sokat aludni mert akkor le maradok valamiről .
2020. dec. 29. 08:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!