Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Mit változtassak?

Mit változtassak?

Figyelt kérdés

Támadó stílusú férfi vagyok, meglátok egy lányt, aki szexuálisan tetszik nekem, nagy lesz a f*sz*m, azonnal haza akarom vinni.

Amikor a lány elfut, futok utána.

Nekem a lassúság és a határozatlanság nőies, de sajnos az a hibám, amikor randiig eljutott volna a történet, a lány érdekeit néztem, nem mondtam konkrét időpontot, a lány azt mondta el van foglalva és nem akartam tahó lenni vele.

És túlságosan őszinte vagyok, amit meg akarok valósítani vele annak a tervnek az összes részletét elmondom megvalósítás előtt.

Sok lányt akarok belevinni gonosz és rossz dolgokba és azt gondolom ha csak egy randit beszélek meg a lánnyal, sejtheti hátsó szándékom, példa is volt erre, keresztkérdéseket tett fel nekem.

Pl. Miért akarsz te oda elvinni?

Miért akarsz randizni velem?

Továbbá én vagyok az a hódító aki idegen lányokat akar megcsókolni első találkozásra (idegen lányok alatt értsük a dohányos, füves, alkoholista lányokat)

Nekem valahogy tetszik, hogy a lány rossz dolgokat csinál, gonosz és kinézetre gyönyörű, szexuálisan ez jön be nekem.

Továbbá dicsekedtem a munkámmal, az sem jött be nekik.

Tudom hogy az első randit nem kellene erőltetni, nem kellene kapkodni, nem kellene túlságosan őszintének lenni, nem kellene gonosz dolgokat mondani magamról és nem kellene a lányt leértékelni.

Amikor a lány menekül nem kellene utána futni.

Amikor a randi szóba kerül határozattan mondani kellene egy helyszínt és egy időpontot, valóságban egyszer megtörtént, akkor a lány nem jött el.



2020. nov. 13. 06:49
 1/7 A kérdező kommentje:

Érthetően

Részlet nélkül- Találkozzunk a Malom előtt holnap 17 órakor

Összes részlettel együtt- Fel akarlak vinni egy hegyre a Szabadidő Központban

2020. nov. 13. 06:52
 2/7 anonim válasza:
Mindenen
2020. nov. 13. 07:09
 3/7 anonim válasza:
Ha valaki vidéki ízekre vágyik, az meg írjon a részletekért (srác vagyok és hölgyet keresek a félreértések elkerülése végett). Megyünk tanyára dolgozni, be kéne gyűjteni a trágyát. Legalább ha a lapáttal fölszedted előhúzhatom poénjaim garmadáját és mondhatom, hogy te vagy a kakitány. Szerintem épp idilli találka, de a ti döntésetek.
2020. nov. 13. 07:44
 4/7 anonim válasza:
Növessz agyat!
2020. nov. 13. 07:59
 5/7 anonim válasza:
Szóval írásban szivatod,hogy rendes vagy,ha élőben taliztok meg átváltozol a gonosszá?Mondd meg már a legelején,hogy szexelni akarsz.
2020. nov. 13. 09:16
 6/7 anonim válasza:

Hát te tipikusan az az ember vagy aki ha ilyen marad vagy sose fog párt találni, vagy pedig valami nagyon csöves szerűséget.


Neked való a színjáték. Az ilyen férfiaknak kell megjátszani magukat. Legyél rendes, barátságos humoros stb mint egy normális ember és ne dicsőítsd magad.

Mondanám, hogy változz meg de nem hiszem, hogy menne ezért kell legalább megjátszanod. Bár az sem fog örök életre szólni. De egy idő után hátha átveszed a saját szerepedet és te is olyan leszel.

2020. nov. 13. 10:02
 7/7 anonim válasza:

"Tudom hogy az első randit nem kellene erőltetni, nem kellene kapkodni, nem kellene túlságosan őszintének lenni, nem kellene gonosz dolgokat mondani magamról és nem kellene a lányt leértékelni.


Amikor a lány menekül nem kellene utána futni."

Ha mindezt tudod, akkor mi a bánatért így csinálod?

2020. nov. 14. 15:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!