Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Társkeresőn rövid románc után...

Társkeresőn rövid románc után vége lett a kapcsolatnak, de kiderült, hogy a srácnak (1év után is) még megvan a telefonszámom. Miért tartja meg, ha úgysem keres és nem tervez velem?

Figyelt kérdés

#Kellek e neki #megtartotta a telefonszámom
2020. aug. 22. 14:19
1 2
 1/11 anonim válasza:
Inségesebb időkre meghagyta.
2020. aug. 22. 15:06
 2/11 anonim válasza:

Nem biztos, hogy túl kell gondolni.

Én sem szoktam reflexből törölni az egykori ismerőseim, barátaim, szerelmeim, munkatársaim számát. Kicsit gyerekesnek is tartom ezt a "szakítottunk, akkor most tüntessük el a nyomait is, hogy valaha közöm volt hozzá" dolgot. A telefonkönyv meg telefonkönyv. Nem több, és nem kevesebb.

2020. aug. 22. 15:25
 3/11 anonim válasza:
Ugyanazért, amiért ti nem töröltök minket ismerősök közül, pedig már rég nem érdeklődtök felőlünk
2020. aug. 22. 15:25
 4/11 anonim válasza:

Nem kell mindenbe belemagyarázni, hogy “biztos halálosan szerelmes még mindig”.

Nekem is megvan még az exem száma, pedig lassan 2 éve szakítottunk, nagyon rövid ideig is “jártunk”. Soha nem jutott eszembe felhívni, boldog kapcsolatban élek azóta, együtt is élünk. Nem zavarja a páromat, ahogy engem sem az, hogy az ő exének a száma is megvan neki. Ismerjük, miért töröljük ki? Ha új lesz, nem fogom elkérni mondjuk.

2020. aug. 22. 15:44
 5/11 anonim válasza:

Szerintem embere válogatja. Valószínűleg úgy van, ahogy a 2. írta.

Hogy derült ki egyébként, hogy megvan még a számod neki?

2020. aug. 22. 15:46
 6/11 A kérdező kommentje:
Ő írta, hogy "még a számod is megvan". Mivel egy rövid románc volt, amit ő nem akart folytatni, ezért én kitöröltem már rég a számát, ezért is lepődtem meg, mikor megtudtam. És ezért nem értem, próbálom a pasi logikát követni, de valószínű ha eddig nem keresett, ezután sem fog...:-(
2020. aug. 22. 15:57
 7/11 anonim válasza:
Nekem nem hogy egy után vannak meg hanem sok év után. Mit foglalkozol te ezzel? A pasik nem törölgetnek, mindent meghagynak úgy ahogy van!
2020. aug. 22. 20:32
 8/11 anonim válasza:

"Nekem nem hogy egy után vannak meg hanem sok év után. Mit foglalkozol te ezzel? A pasik nem törölgetnek, mindent meghagynak úgy ahogy van!"


Nem pasik, hanem férfiak, és butaság ez az általánosítás, én pl. törlöm, akivel már nem kommunikálok és a jövőben sem tervezem.

2020. aug. 22. 20:35
 9/11 A kérdező kommentje:

Ok,bár én olyan embereknek a telefonszámát hagyom csak meg, akivel szívesen tartanám a kapcsolatot függetlenül attól h keressük-e egymást vagy sem, de az én vagyok...

(főként társkeresős ismerettségnél)

2020. aug. 22. 20:44
 10/11 A kérdező kommentje:
8/9 igen, ezt én is így gondolom..
2020. aug. 22. 20:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!