Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Van aki segítene nekem női...

Van aki segítene nekem női öltözködésben? (meleg fiú vagyok)

Figyelt kérdés
Nincs valami jó stílusom, sem ízlésem ezért szeretnék segítséget kérni
2021. jan. 3. 15:30
 1/6 anonim válasza:

pinterest, akár tiktok, vagy ha van kedvenc előadód és az ő stílusa tetszik, nem te lennél az első, aki leutánozza.

Én Végh Dóri turis videóit tudnám esetleg ajánlani, legalábbis kreativitás szempontjából. :D

2021. jan. 3. 15:39
 2/6 anonim válasza:

Csak úgy leírnám, hogy attól, hogy meleg vagy, nem kell, hogy nôi ruhákban járj, persze, ha te ezt akarod, akkor nincs vele semmi baj.

A közösségi médián rengeteg információt tudsz róla találni, YouTube, Instagram, TikTok stb.

2021. jan. 3. 17:18
 3/6 anonim válasza:

Oké, hogy meleg vagy.

De miért akarsz női ruhába járni?

Öltözhetsz uniszex cuccokba is.

Legalább nem leszel röhejes.

2021. jan. 3. 19:22
 4/6 anonim válasza:

2-es vagyok.

Attól nem lesz valaki röhejes, ha férriként nôi ruhákat visel. Az a röhejes, ha valaki ezt nem képes elviselni.

Kinek àrt vele? Mindenkinek vagy egyetlen egy élete, de nem több. Azt az egyet had élje le úgy, ahogy akarja.

2021. jan. 3. 19:46
 5/6 anonim válasza:

Bocs a helyesírásért.

férfiként, árt, van

2021. jan. 3. 19:47
 6/6 anonim válasza:
Én szívesen segítek de fiúként teljesen máshogy kell női ruhákat választanod lehet hogy jobban járnál ha olyan crossdresser srácokat kérdeznél meg akik ízlésesen csinálják. Mert lehet ezt úgy hogy szép legyen, meg lehet úgy ahogy a melegbárokban a kiöregedett túlsminkelt travik, már elnézést a kifejezésért.
2021. jan. 3. 21:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!