Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Lányok! Ma leszólítottam egy...

Lányok! Ma leszólítottam egy ismeretlen lányt az utcán. Szerintetek mi volt a gond? 20/F

Figyelt kérdés

Mosolygósan megkérdeztem a nevét aztán hogy hova jár suliba, de ő már nem is kérdezte a nevemet meg semmi, mondta hogy siet haza (pénteken)

Szerintetek?

Eddig nem kaptam rossz visszajelzéseket a lányoktól, átlagnál jobban nézek ki és jól is öltözködöm.

Szeretnék ismerkedni lányokkal de úgy érzem hogy a bulik igazán nem nekem valók.


Érdemes tovább próbálkoznom?



2015. febr. 13. 20:05
1 2
 1/16 A kérdező kommentje:
És nincs barátja sem.
2015. febr. 13. 20:06
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindenki ismerkedik utcán szívesen vadidegenekkel.
2015. febr. 13. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak letamadtad egy "szia, hogy hivnak?"- kal, akkor ez.
2015. febr. 13. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
ha közben pillangó késsel játszol az nem annyira bizalomgerjesztő
2015. febr. 13. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
64%

Persze!

Ne ragadj le az első lánynál aki az utadba kerül! Én személy szerint kissé ijesztőnek találnám,ha "vad idegenek" leszólítanának az útcán...

Én inkább a kávézókat,plázákat esetleg éttermeket vagy nagyobb bevásárlóközpontokat ajánlanám neked ha nem vagy nagy bulizós.

A legtöbb ember mármint azok akik szintén nem nagy bulizósok még ők is járnak ilyen helyekre!

:)) Sok sikert!

2015. febr. 13. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Elég tolakodó voltál.

Mert ha valakivel elkezdenél a buszon beszélgetni és utána, amikor valamelyikőtök száll le, akkor kérnéd el a nevét/számát, mindjárt jobb lenne a statisztikád.

Utcán ha leszólítanának, én is inkább azt felelném, hogy sietek.

2015. febr. 13. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
40%
Miért szólítasz le idegeneket?
2015. febr. 13. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 Unpredictable ***** válasza:
Én is tovább mennék egy "hadj a p*csáb a statisztikáiddal" szöveggel
2015. febr. 13. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
71%

Nőknél hangulat függő.

Nem tudom láttad-e a negyven első randi című filmet? Ott a lány memóriája minden reggel restartol.

Adam Sandler felszedi az első napon. A másodikon megtudja mi van a csajjal. A harmadik napon ugyanazt a trükköt adja el ugyan annak a lánynak aki első nap kajálta a szöveg... és nem jön be. Belebukik. :D

Abban a tekintetben nagyon jó kis film, hogy valóban így van ez velem is. Ha jó napom nyitott vagyok bárkire, bármire. Ha rossz napom van nem érdekel a világ, csak éljem túl a napot...

2015. febr. 13. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

az ismeretlen lányról honnan tudod hogy szingli????


meg kell hagyni sztem aligha lényeges hogy utcán vagy plázában szólítasz le vadidegen lányt a vérétől függ hogy leáll e egy idegennel

2015. febr. 13. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!