Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Ha nem ír saját magától ne...

Ha nem ír saját magától ne erőltessem igaz ?

Figyelt kérdés

Tudom eggyesek szerint gaz facebookon ismerkedni,de szerintem minden lehetoseget meg kell ragadni.

Talaltam egy aranyos not a neten.Pont olyan amilyet kerestem.O mar 37 eves es meg sose volt ferjnel es baratja se volt.Eggyik labara santit...valahogy ezt akarta arra felhozni,h ez miatt senkije se volt.Mondtam neki,hogy ettol meg lehettett volna pasija.Ez igaz mondta ra.Viszont hozza tette,h o nagyon jol erzi magat egyedul is.

Szerintem csak dacbol mondta.Szerintem szeretne part maganak.

Eleg jol szoktunk beszelgetni.Sejti szerintem,h en tobbet akarok mint baratsag de mielott el hivnam valahova,nem irnek par napig,h ram ir vajon...ha nem ir akkor hagynom kellene szerintem.Nem ?

Ha meg sose volt baratja,igy szokta meg,lehet ugy is vissza utasitana a randit.



2021. jan. 9. 15:28
 1/10 anonim válasza:
Azért lehetőleg ne így írj rá, mint ahogy itt tetted, mert ez teljesen érthetetlen 🤷‍♂️
2021. jan. 9. 15:31
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem erdekel a helyesiras.Nem Magyar szarmazasu vagyok...
2021. jan. 9. 15:32
 3/10 anonim válasza:
Szerintem a "játszmázás" nem segít. Persze nem azt mondom, meg lehetett volna próbálni, hogy nem írsz és hátha ír. De ezt ne a randi kérdés előtt csináld, mert esélyesen saját magaddal szúrsz ki és még nagyobb eséllyel fog nemet mondani. Illetve amúgy is stresszel jár ez a fajta várakozás. Viszont, ha meg kedvel akkor nincs akadálya, hogy bele menjen. De ha beszéltek már hosszabb ideje és elutasítaná a közeledést akkor esélyesen úgy is egyértelmű lesz, hogy nem akar többet. Szóval mostmár egyszerűen csak próbáld elhívni aztán kiderül hogyan alakul.
2021. jan. 9. 15:48
 4/10 anonim válasza:

Röviden írok.Hívd el.Ha nem írsz neki,azt fogja gondolni,leléptél,mert sánta.

Nem fog keresni.Megbántódik és magába fordul.

2021. jan. 9. 16:29
 5/10 A kérdező kommentje:

Koszi az eddigi valaszokat.Irjatok meg :)

Ja es kuldtem kepet magamrol azt mondta,hogy helyes vagyok.Azt mondta oszinte lesz ha kuldok kepet.Mert nekem nem volt profilkepem.Es sosem vettem eddig eszre,h untatotom vagy ilyesmi.Altalaban hosszu sorokat ir es nem egyszavas valaszokat ir.

2021. jan. 9. 16:53
 6/10 anonim válasza:
Akkor szerintem nem lesz ott gond. Csak ahogy a 4-es is írta, ne csináld, hogy nem írsz neki. Simán lehet, hogy azért nem írna, mert azt hinné mégis zavar és megbántódik.
2021. jan. 9. 17:07
 7/10 A kérdező kommentje:
igazatok van.Tenyleg megbantanam ha nem irnek.Koszi mindenkinek!
2021. jan. 9. 20:02
 8/10 A kérdező kommentje:

Vege.Azt irta,h neki jo egyedul.Az anyja szugeralata bele ezt.Azt mondta vagyik csaladra.en megprobaltam mindent.

Elkoszontunk es ennyi.

-A valaszoloknak halas koszonetem.

2021. jan. 11. 20:41
 9/10 anonim válasza:
Kár. De legalább megpróbáltad.
2021. jan. 11. 20:47
 10/10 A kérdező kommentje:
Megprobaltam,igen :/
2021. jan. 12. 16:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!