Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Hol tudnék magamnak beszélgető...

Hol tudnék magamnak beszélgetőpartnert találni? 18/F

Figyelt kérdés
Nem olyan régen szakított velem a barátnőm és most egy kicsikét magányos vagyok és rájöttem, hogy nélküle egy kicsit túl sok szabadidőm van,ami ilyen helyzetben nem túl jó dolog, mert túl sok időm van gondolkodni. És minél többet gondolkodom, annál jobban fáj az egész. Sajnos nem igazán találok senkit az ismerőseim között, aki most igazán sokat beszélgetni szeretne velem,ezért gondoltam, hátha tudtok itt mondani valami oldalt vagy hasonlót, ahol el lehet ütni az időt beszélgetve. Leszögezném, hogy nem lelki szemetest keresnék, mert csak olyanoknak beszélek az érzelmeimről meg hasonlókról, akikben tényleg megbízom. Olyan oldalt keresek, ahol tényleg normálisan lehet beszélgetni emberekkel vagy akár csak elhülyülni velük vagy valami hasonlót. A lényeg, hogy ne érezzem magam annyira magányosan. Tudnátok segíteni?

2021. jan. 12. 20:26
 1/6 anonim válasza:

chat.hu

Vagy írsz nekem.

2021. jan. 12. 22:55
 2/6 anonim válasza:
hol laksz?
2021. jan. 13. 06:18
 3/6 anonim válasza:

Írj nekem.


Amúgy vannak jó discordszerverek, lépj be egy olyanba, ami az érdeklődési köröd :)

2021. jan. 14. 00:28
 4/6 anonim válasza:

Írhatsz ha szeretnél :)

19/L

2021. jan. 14. 00:58
 5/6 anonim válasza:
írhatsz
2021. jan. 14. 03:21
 6/6 anonim válasza:

Írhatsz ha szeretnél :)

Egyébként külön beszélgető oldalról nem tudok. Slowly nevű appot használom, de ott idegen nyelven beszélnek egymással az emberek, bár ha jól tudom lehet ott találni magyarokat is akik szintén magyarokkal akarnak beszélni, nézz utána! :)

2021. jan. 15. 22:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!