Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Könyvklubhoz lenne kedve...

Könyvklubhoz lenne kedve valakinek?

Figyelt kérdés

Nézegettem itt az ezzel kapcsolatos kérdéseket, meg neten is utánanéztem, és úgy látom, nincs nagyon ilyesmiből kínálat.

Arra gondoltam, ha esetleg valakinek lenne kedve hozzá, összefoghatnánk, és csinálhatnánk egy közös klubot.

Úgy gondoltam, bizonyos időközönként "összeülnénk", mindig lenne kijelölve egy könyv, és arról beszélgetnénk. (Nyilván most online menne a dolog, így a távolság sem akadály.)

Témában elsődlegesen szépirodalmi könyvekre gondoltam, az talán, ami a leguniverzálisabb, és mindenki számára könnyen hozzáférhető, de lehet más is a téma.

Akit érdekelne a dolog, jelentkezzen nyugodtan, vagy írjon privátban.


20/L



2021. jan. 12. 21:56
1 2
 1/16 anonim válasza:
Hát megmondom őszintén, hogy engem érdekelne, de a következő kb 6 hónapban olyan szinten el leszek havazva, hogy Ihaj-csuhaj. Ha az után is menni fog majd a dolog, akkor szívesen jövök majd🤗
2021. jan. 12. 21:58
 2/16 anonim válasza:
Jó. Jó ötlet. És a filmklub is.
2021. jan. 12. 22:35
 3/16 A kérdező kommentje:
Egyébként, valóban, a filmklub is jól hangzik.
2021. jan. 12. 23:07
 4/16 anonim válasza:
Én most sci fit olvasok :D
2021. jan. 13. 00:17
 5/16 anonim válasza:
Ezzel sajnos én is úgy vagyok, hogy az ötlet maga tetszik, de nem hiszem, hogy tudnék rá időt szakítani :/
2021. jan. 13. 01:07
 6/16 anonim válasza:

Hű, olyan könyvklub, hogy kiválasztunk egy könyvet, elolvassuk, aztán beszélgetünk róla? Nagyon tetszene, én benne lennék!:D

29//N

2021. jan. 13. 07:33
 7/16 anonim válasza:
Nekem is szimpatikus ötlet, de nem tudnék olyan könyvet olvasni, ami nem az esetem. 😂
2021. jan. 13. 11:55
 8/16 anonim válasza:
Szerintem is két kritikus dolog van az egyik, hogy mit, a másik meg a tempó. Hogy ezek egyezzenek. De ha valahol lenne egy jó adag ember, akkor ott nem kizárt, hogy mindig lenne pár, akinek épp minden jó. És úgysem túl sok ember tud beszélgetni egyszerre szerintem. Szóval elég ha kevés embernek OK. Szóval szerintem nem kizárt, hogy működjön.
2021. jan. 13. 15:33
 9/16 anonim válasza:
Jahhh, csak egy nagyobb társaság kell, és Ők olvashatnak párhuzamosan több könyvet, több mindenkivel.
2021. jan. 13. 15:41
 10/16 anonim válasza:
Engem érdekelne!
2021. jan. 13. 16:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!