Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Könyvklub? Szerintetek?

Könyvklub? Szerintetek?

Figyelt kérdés

Megnéztem nemrég a Könyvklub című filmet, és amellett, hogy baromi sokat nevettem rajta, elgondolkodtatott, hogy a valóságban miért nincsenek ilyenek? (Vagy vannak, csak én nem tudok róla?) Szerintem jó lenne, ha páran össze tudnánk ülni, megvitatni, mit olvastunk, ki milyen könyveket szeret stb. Tudom, hogy vannak kifejezetten erre kitalált weboldalak, viszont megérne egy próbát a dolog a valóságban is. Ti mit gondoltok?

19/L



2019. szept. 19. 23:08
 1/3 anonim ***** válasza:

Az adott filmben eleve barátok voltak, úgy alakítottak ki egy közös hagyományt.

Ha vannak hasonló érdeklődésű barátaid, meg lehet próbálni. :)

2019. szept. 19. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
55%

Szép napot!

Hmmm,a valóságba hogyan?!

Még ha itt vagy csoportokba találsz is tagokat,a távolságot hogy hidaljátok át?!


(Én imádok olvasni,de irtózok az ilyen könyves blogoktól-"beszéljük ki a könyvet".

Engem max a fülszövegek ami érdekel,a könyv elolvasása után max magamba értékelem a könyvet és az írót,és annyi.

És nem az alapján olvasok hogy ki-mit javasol!)

2019. szept. 20. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

A film után nekem is volt egy hasonló gondolatmenetem és tény, hogy jobb ha az ember a baráti körében tud kialakítani egy ilyen kis klubbot, de nem mindenkinek nagy könyvmolyok a barátai. Szóval szerintem ez megoldható egy kezdetben idegen emberekkel is, mert aztán úgy is összehoz a közös pont, a könyvek.. szóval összességében szerintem ez tudna működni a valóságban is.


A távolságokat meg úgy lehet kiköszöbölni, hogy azért egy könyvklubnak a tagjai azok legalább egy megyében éljenek, így pl. lehetne egy külön pesti vagy egy külön hevesi könyvklub. Persze akkor ezeket a klubbokat valakinek összekéne szervezni.

Én nem vagyok egy nagy szervező, de ha valaki akarna egy pesti könyvklubbot szervezni akkor én benne lennék.

23/L

2019. nov. 18. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!