Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Könyvklubhoz lenne kedve...

Könyvklubhoz lenne kedve valakinek?

Figyelt kérdés

Nézegettem itt az ezzel kapcsolatos kérdéseket, meg neten is utánanéztem, és úgy látom, nincs nagyon ilyesmiből kínálat.

Arra gondoltam, ha esetleg valakinek lenne kedve hozzá, összefoghatnánk, és csinálhatnánk egy közös klubot.

Úgy gondoltam, bizonyos időközönként "összeülnénk", mindig lenne kijelölve egy könyv, és arról beszélgetnénk. (Nyilván most online menne a dolog, így a távolság sem akadály.)

Témában elsődlegesen szépirodalmi könyvekre gondoltam, az talán, ami a leguniverzálisabb, és mindenki számára könnyen hozzáférhető, de lehet más is a téma.

Akit érdekelne a dolog, jelentkezzen nyugodtan, vagy írjon privátban.


20/L



2021. jan. 12. 21:56
1 2
 11/16 anonim válasza:

Kedves Kérdező!

Dobj fel egy könyvet, lássuk lesz-e online könyvklub itt! ;)

2021. jan. 13. 16:56
 12/16 anonim válasza:
Olvastam, hogy nem mindegy mit olvasol.. nos... a Tescoban egy üveg bort nézegetni, nem olyan, mint ha egy szomelié (bocs) kínálja. Valahogy több van a borban, mint ami a címkén látszik. Sztem a könyv is ilyen, és a festmény is. A zene, és a tánc is. Lehet, hogy olyan életszakaszban vagy, hogy pont semmit nem mond a könyv. Lehet hogy teljesen mást, mint a többi olvasónak. Más a kedvenc mondhatod.. stb. Sztem ez jó. A filmmel, mint írtam ugyan ez.
2021. jan. 13. 17:47
 13/16 anonim válasza:
Engem érdekelne :D
2021. jan. 13. 22:10
 14/16 anonim válasza:
Legyen olyan könyv, ami letölthető ebook-olvasó barát formátumban. és legyen rövid :D
2021. jan. 13. 23:59
 15/16 anonim válasza:
Legyen, Karl Marx: A Tőke I-III.
2021. jan. 14. 03:36
 16/16 anonim válasza:
Sziasztok! Én is szívesen csatlakoznék a könyvklubhoz, ha végül sikerült összeszedni egy kis csapatot.
2021. jan. 16. 18:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!