Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Mit gondolhat a srác, és ez...

Mit gondolhat a srác, és ez nyomulásnak számít tőlem?

Figyelt kérdés
Szóval nem rég megismertem egy srácot élőben. Nagyon jól elbeszélgettünk, kb két órát, sok mindenben egyet értettünk ezért megtetszett. Búcsúzáskor csak megöleltük egymást. Másnap pedig megkerestem facen és bejelöltem vissza is igazolt. Végül nem bírtam ki és két nap múlva ráírtam azzal, hogy ő kolis e és akkor próbáltam vele beszélgetni erről. Először minden jól ment, de aztán a hosszabb mondatomra már csak reggel válaszolt (mondjuk majdnem éjfél volt mikor ráírtam), hogy "hát persze". Ezt koptatásnak vettem ezért nem írtam vissza rá. Szóval pár mondatot beszéltünk és ennyi volt. Én 17/L vagyok ő pedig 16/F

2021. jan. 13. 13:14
 1/6 anonim válasza:

Ez szerintem pont fordítvan.

Ő csak azért válaszolt később hogy ne hidd azt hogy kellesz neki mert akkor lehet hogy lekoptatod. Ezért később írt vissza azért hogy ne hidd azt neki te vagy az első:). És úgy látszik sikerült is a "csapdája".

Szóval nem akar lekoptatni csak nem akarja kimutatni azt hogy mit érez:) úgy hogy csak egy kis bátorítás kell neki

2021. jan. 13. 13:31
 2/6 anonim válasza:
#1, nem lehet hogy azért válaszolt reggel, mert késő este fáradt volt, esetleg elaludt? Ez nem egy játszma, attól hogy fiatalok még nem gyerekesek. Kérdező, ennyiből ne vonj le következtetést, írj rá aztán ha újra így reagál, nem tudja vagy nem akarja továbbvinni a beszélgetést akkor hagyd a csudába.
2021. jan. 13. 14:25
 3/6 anonim válasza:
Durva, hogy ilyeneket kombináltok. Nyugi, ha le akar koptatni az fel fog tűnni.
2021. jan. 13. 19:09
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek! Durva mi mindent összehoz a női elme :D
2021. febr. 20. 18:42
 5/6 anonim válasza:
Mesélj kérdező, mi lett a vége? Üdv, kettes
2021. febr. 20. 19:53
 6/6 A kérdező kommentje:

Hát igazából semmi mert teljesen megfeletkeztem a srácról :D

De nem règ mikor újra össze találkoztunk rendes volt velem ès megkèrdezte hogy mèg emlkèszek e a nevère. Szerencsère eszembe jutott.

2021. febr. 21. 00:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!