Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Miért vannak a mai huszonéves...

Miért vannak a mai huszonéves fiúk ennyire rákattanva a 40+-os nőkre?

Figyelt kérdés
Nem, nem az érdekel ha valaki nincs, hanem ha van ilyen fiú, elmondanátok miért vonzódtok anyukátok korú nőkhöz? Nem cikiből kérdezem, tényleg érdekel a motiváció.
2021. febr. 25. 07:56
1 2
 1/19 anonim válasza:
Hogy miért? Mert sokkal érettebbek mint a mai 20 éves lányok. Több házi munka és élettudat van bennük. Egy tinilányt csak a tinder meg a sok pénz érdekli. Na ezért. 22 éves férfiként már csak tudom a dolgokat
2021. febr. 25. 08:27
 2/19 hollófernyiges válasza:
A férfitöbblet elmélete szerint a huszonéves lányokra hajtanak a férfiak 20-50 éves korig, vagyis az átlagos huszonéveseknek esélyük sincs náluk. Ezért inkább a 30-40-es nőknél próbálkoznak, akik az elmélet szerint elhanyagoltak és bárkinek hanyatt dobják magukat.
2021. febr. 25. 08:55
 3/19 anonim válasza:

Van benne valami amit az 1es mond, de igazából én inkább úgy mondanám hogy ez nem annyira korfüggő, mintsem viselkedés, nevelés kérdése.

Ugyanúgy egy 40 fölötti is lehet tiszteletlen, bunkó és egy 20on éves is lehet érett és normális.

Bár ha az arányokat vesszük figyelembe, akkor viszont tény hogy 40 fölött az emberek többségének, csak be nő a feje lágya, így ez lehet egy nyomós ok, amiért a 20,30 körüli férfiak jobban kedvelik az érettebb nőket.

2021. febr. 25. 08:59
 4/19 anonim válasza:
Azt remélik, hogy ők elkeseredésükben már bárkivel összefekszenek.
2021. febr. 25. 09:19
 5/19 anonim válasza:

1-es, ne mondd már nekem,hogy Téged pl az érdekel a több házimunka végzés egy nőnél. Főleg ilyen korkülönbséges kapcsolatban.

40+-os nő vagyok, egy ilyen kapcsolatom volt és én is kerestem az okot,sőt, ugyan már véget ért, kíváncsi vagyok most is a magyarázatra.


Kérdező, az biztos,hogy szó sincs arról egyik fél részéről sem,hogy anyukája korúként eszébe jutna az anyukája.


Az én kapcsolatomban a srác 4 évvel volt idősebb csak a fiamnál, de meg sem fordult a fejemben,hogy a fiam lehetne.


Nem a nő oldaláról kérted a választ, de számtalanszor kaptam én is "magyarázatot": minden esetben a saját korosztályú lányok éretlenségére, pénzcentrikusságára hivatkoznak, és inkább a saját korosztály NE a döntő az érettebb korosztály mellett.


Nekem nőként az a véleményem,hogy a kíváncsiság,a szexben történt tapasztaltság/nyitottság, a magasabb egzisztencia, a higgadtság az, amit vonzónak tartanak és ami irányítja a fiatalabb srácokat az érett nő felé.

+ egy érett nő sosem fogja megalázni/lehúzni a fiatalabb pasit -legfeljebb lezárja a kapcsolatot.

2021. febr. 25. 09:30
 6/19 A kérdező kommentje:
#6: köszönöm, nagyjából én is ezekre gondolok.
2021. febr. 25. 09:33
 7/19 anonim válasza:
2-es, 5-ös válaszoló. Nem tudom miért hiszitek,hogy bárkivel összefekszenek,kétségbeesettek. Manapság egy ápolt, jól kinéző 40-es nő bárkit megkaphat. A fiatal pasik pedig nem a "macskás/öreglányos/szűz 40+-os nőket keresik.
2021. febr. 25. 09:35
 8/19 A kérdező kommentje:
nem érdemes ebbe belemenni velük...:) fogalmuk sincs:D
2021. febr. 25. 09:38
 9/19 anonim válasza:
Mert tudják mit akarnak, nem úgy fekszenek az ágyban mint egy tengericsillag.
2021. febr. 25. 10:09
 10/19 anonim válasza:
Én 25 évesen nagyon közeli viszonyba kerültem egy akkor 35 éves kétgyermekes anyukával.Nos elmondhatom hogy nagyon bensőséges volt a kapcsolatunk,tudtuk mire gondol a másik és mindíg volt közös téma.Érzelmileg érett,támogató pozitív kapcsolat volt úgy is hogy nem történt semmi testiség. Próbáltam közeledni jobban és ő is de szerintem mind a ketten a korkülönbség miatt nem mertünk tovább lépni. Nagyon bánom azóta hogy nem voltam határozottabb, de talán az is gátlásokat ébresztett bennem hogy a két gyermeke hogyan viszonyulna hozzám.Ez már régen volt de a mai napig vonzónak tartom hiába van köztünk 10 év korkülönbség.
2021. febr. 25. 10:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!