Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Ha valakit le koptattam...

Ha valakit le koptattam vagyis el löktem magamtól ok nélkül mármint hogy ő nem tehet semmiről, nem érti hogy miért tettem ezt vele, tartozok neki magyarázattal?

Figyelt kérdés
2021. márc. 7. 16:41
 1/10 anonim válasza:
Illene szerintem, de persze jogilag nem kötelez rá semmi.
2021. márc. 7. 16:44
 2/10 anonim válasza:
Igen, mindenképpen, legalább ennyit megérdemel. Vagy ha magyarázattal nem is, de annyit legalább mondhatsz, hogy ne haragudj de nem szeretném folytatni.
2021. márc. 7. 16:47
 3/10 anonim válasza:
Attól függ, hogy előtte milyen mélységű volt a kapcsolatotok. Ha kezdetben érdeklődést mutattál felé, majd csak úgy hátat fordítottál neki, akkor illene közölni az okát.
2021. márc. 7. 16:55
 4/10 A kérdező kommentje:
Igen érdeklődést mutattam felé és igazából nem azért fordítottam neki hátat mert nem érdekelt hanem más okok miatt..
2021. márc. 7. 17:04
 5/10 anonim válasza:
Csak gondold végig, neked hogyan esne, ha veled csinálná meg valaki ugyanezt. Bár a hozzád hasonló emberek erre úgyis képtelenek, csak otthagyjátok a másikat, mint kutya a szarát, szerencsétlen meg agyalhat, hogy mit rontott el.
2021. márc. 7. 17:19
 6/10 A kérdező kommentje:

Igen hoztam egy rossz döntés vagyis egy olyan döntést amit nem így kellett volna lebonyolitani.de megbántam nagyon. Más még sosem hibázott?

Mindenki ilyen tökéletes.

2021. márc. 7. 17:23
 7/10 anonim válasza:
#6: Senki nem mondta, hogy ő tökéletes lenne. Csak annyi EQ már nincs bennetek, hogy ne bántsatok meg mást, főleg ne olyat, aki ezt nem érdemli meg. Akibe szorult egy kis érzelmi intelligencia, az előre gondolkodik, hogy fordított esetben neki ez hogy esne. Én sokkal jobban értékelem azt, ha valaki még az elején elmondja, hogy neki milyen problémái vannak, mint azt, ha jól belém rúg, aztán meg jön azzal, hogy ő megbánta.
2021. márc. 7. 17:31
 8/10 anonim válasza:

Pár évvel ezelőtt próbáltam közelebb kerülni egy lányhoz, aki pont így viselkedett velem. Nem haragszom rá, de egy magyarázat azért jól esett volna.

Ezzel a másikat is emberszámba veszed és segítesz neki lezárni az ismerkedést.

2021. márc. 7. 17:36
 9/10 anonim válasza:
Én is ilyen vagyok, így szoktam én is. Már elmondtam neki, hogy miért tettem, de még így is szerintem magyarázattal tartozom neki.
2021. márc. 7. 21:53
 10/10 anonim válasza:
Ha megbantad es szeretnel ot, akkor elmondhatod neki, hogy hibaztal.
2021. márc. 31. 20:47

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!