Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Kinek van kedve megismerkedni...

Kinek van kedve megismerkedni egy defektes hölggyel?

Figyelt kérdés

Kor: 20-as évek eleje

Alkat: kifejlett női példány, magasságban visszamaradott, súlyban ideális - 53kg, mert itt ez elvileg fontos

Mindennapok: felkelek, elmélkedek az életemen, élvezem a távoktatás csodáit, tanulok, elmegyek futni, hobbizok, este próbálok létezési krízis nélkül elaludni

Negatívumok: magának való, visszafogott, introvertált, fásult, lelki sérültség, túlagyalás, bizalmatlanság

Pozitívumok: figyelmes, érdeklődő, jó hallgatóság, mélyebb beszélgetés

Életcélok: szakmailag minél magasabbra jutni, érzelmileg nem kiégni teljesen, defekteket leküzdeni

Érdeklődési kör: tudományok, művészetek, sportok, introvertáltságok

Mit keresek: barátság, ismerkedés, beszélgetés, mindegy

Kit keresek: bárkit, aki nem felszínes

Tanácsok hozzám: részvétem


Szép hetetek mindenkinek 🌸



2021. márc. 29. 20:09
1 2 3
 11/21 anonim válasza:

engem érdekel, ha még van rám kapacitás, akkor írj :)


28F

2021. márc. 29. 21:08
 12/21 anonim válasza:
Szerintem nem vagy defektes, inkább csak simán átlagos vagy akinek mostanában a szokásosnál több a gondja. Van pozitívumod, életcélod, érdeklődési köröd ami már önmagában jó!
2021. márc. 29. 21:10
 13/21 anonim válasza:
Egy próbát megér. Írj ha gondolod. 22n
2021. márc. 29. 21:16
 14/21 anonim válasza:

7#


Emlékszem még amikor emo koromban középső ujjamat mutattam a világnak a vonat síneken ülve. De szép is volt!

2021. márc. 29. 21:19
 15/21 anonim válasza:
Inkább kihagyom. Ismerem jól az oldalt és az itteni embereket is. Ez a leírás rólad is full troll. Nincs kedvem privátozni trollal. Az hiszi el ezt a leírást, aki 10 percet van az oldalon.
2021. márc. 29. 21:40
 16/21 anonim válasza:
Mitol vagy lelki serult?
2021. márc. 30. 03:53
 17/21 anonim válasza:
Én ismerkednék veled,ha gondolod írj 21/F
2021. márc. 30. 08:04
 18/21 anonim válasza:
Nekem is kellesz f/44.
2021. márc. 30. 09:41
 19/21 anonim válasza:
Egyáltalán valakinek írt?
2021. márc. 30. 11:15
 20/21 anonim válasza:

Kedves Kérdező!

Amiket felsoroltál negatívumokat azok mind javíthatók. Lelki sérülés “gyógyítható” csak egy megértő társ kell hozzá, aki segít. Bizalmatlanság lehet talán a legzavaróbb, de ezen is segít az idő, ha meg ismersz valakit és időt fordítotok egymásra, a túlagyalás is ebből fakad szerintem. A “pozitívumok” nagyon jók, manapság óriási plussz hogy ilyen céljaid vannak és ezekből egy nagyon fontos, a saját magad javítása “defektek leküzdése”.

Biztos ért már csalódás, nekem ez jön le a kérdésből, de ez az állapot átmeneti.

Én biztos vagyok benne hogy sok ember örülne a társaságoknak.

25

2021. márc. 30. 15:42
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!