Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Akik itt megismerkedtek és...

Akik itt megismerkedtek és eljutottak a találkozóig azok milyen kategóriában és milyen okból találkoztak?

Figyelt kérdés
2020. okt. 6. 20:35
1 2 3
 1/21 anonim válasza:
Ismerkedési okból találkoztam.
2020. okt. 6. 20:36
 2/21 anonim válasza:
Nekem eddig még nem sikerült osszehoznom ilyet sajnos, pedig szeretnék. Ha segítenél rajtam, írj. :D 27/F
2020. okt. 6. 20:45
 3/21 A kérdező kommentje:
Férfi vagyok.
2020. okt. 6. 20:49
 4/21 anonim válasza:
Szexuális kategoria,szex miatt.
2020. okt. 6. 20:56
 5/21 A kérdező kommentje:
Átteték a kérdésem ezt nem hiszem el. Modik tegyék vissza!
2020. okt. 6. 21:17
 6/21 anonim válasza:
Három férfival találkoztam innen, a szexualitás kategóriában futottam össze velük, én mindhárom esetben kapcsolatot szerettem volna. Az egyikkel kb másfél évig tartott, a másikkal egy alkalom lett belőle, a harmadikkal pedig jelenleg is együtt vagyok, pont egy éve.
2020. okt. 6. 22:07
 7/21 anonim válasza:

6.


Ezt mégis hogy? Komolyan próbálkozom már egy ideje, a beszélgetések nem miattam halnak el és semmi ilyen, de még lightosabb dolog sem történt velem.

2020. okt. 6. 22:09
 8/21 anonim válasza:
7, férfi vagy nő vagy? A férfiaknak elég nehéz dolga van itt, ahogy észrevettem. Nőként viszont könnyű mert ha írogat az ember a szexualitás kategóriába akkor özönlenek a privátok, és bár a többség idióta farokmutogató, azért ki lehet szűrni egy-egy normálisat.
2020. okt. 6. 22:16
 9/21 anonim válasza:

8.


Természetesen férfi vagyok. Kár, nem fogok azért mindenkire csak úgy tolakodóan ráirogatni.

2020. okt. 6. 22:26
 10/21 anonim válasza:

Ha nem tolakodóan csinálod, lehet esélyed :)

Csak az a nehezítés benne hogy sok nőnek már annyira elege van az itteni farokküldős agyhalottakból, hogy a normálisakat is egy kalap alá veszik velük, és esélyt sem adnak.

De ha úgy írsz szimpatikus válaszolókra hogy nem direktbe ismerkedési vagy szex célból, csak továbbgördítesz privátban egy témát, akkor látni fogják hogy nem úgy állsz hozzájuk mint a többség.

Nekem mindig az ilyen továbbgördítős üzenetek keltették fel a figyelmemet, amikor nem kifejezetten becserkészni akartak, csak beszélgetni normálisan, aztán szépen kialakultak a dolgok.

2020. okt. 6. 22:32
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!