Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » A depresszió legmélyén vagyok....

A depresszió legmélyén vagyok. Valaki hasonló helyzetben? Beszélgetne velem?

Figyelt kérdés
Hónapok óta húzódik ez az állapot. Nem vettem komolyan. Most ott tartok, hogy nem tudok felkelni. Folyamatosan sírok. Nem érdekel az égvilágon semmi! Küzdeni akarok, de egyedül nem megy...
2021. ápr. 2. 13:16
 1/10 anonim válasza:
Nekem írhatsz ha gondolod.
2021. ápr. 2. 13:31
 2/10 anonim válasza:
Ne itt akarj segitseget. Fordulj szakemberhez.
2021. ápr. 2. 13:31
 3/10 anonim válasza:
Miért vagy depressziós? Ha tudok segíteni szólj.
2021. ápr. 2. 13:32
 4/10 anonim válasza:
Ha gondolod, írj rám. Nem hiszem, hogy fogok tudni segíteni, maximum azzal, hogy meghallgatlak, esetleg elmondom, hogy én hogy jöttem ki hasonló szitubol.
2021. ápr. 2. 13:33
 5/10 anonim válasza:
Beszélgethetünk, ha szeretnéd. Jó vagyok a sérült lelkek ápolásában, de persze neked is nyitnod kell, beszélned kell róla. Csak akkor írj ha segítesz nekem, hogy segíthessek neked, ha úgy kell harapófogóval kihúzni belőled, úgy semmi értelme.
2021. ápr. 2. 13:36
 6/10 anonim válasza:
Megvagy még, kérdező? Írtam privátot.
2021. ápr. 2. 13:50
 7/10 anonim válasza:
Írj ha gondolod.
2021. ápr. 2. 13:59
 8/10 anonim válasza:
Ha depresszios vagy szerintem az egyik legrosszabb dolgok hogy gyikre jossz mert az ocsmany rosszindulatu farkasi trollok alaptalanul vadolni trollkodni megalazni probalnanak. Foleg ha ferfi vagy. Mert a folhasznalok oriasi resze masik nemi tarsasagra kiehezett nemnormalis akik a sok kudarcaik miatt keseredettsegukben holgyeknek szolitanak valakiket es irgalmatlanul alazkodos hodolos luzer stilusban probalnak tarsalgasi partnert talalni. Ha olvasod a valaszokat foleg ismerkedos kerdesek alatt amiket lany irt ki rajohetsz.
2021. ápr. 2. 15:43
 9/10 anonim válasza:
8asnak igaza van. Itt nem fox érdemi segítséget kapni ha csak a hozzaszolok nagy része nem pszichiáter vagy pszichológus. De nem az...
2021. ápr. 2. 15:46
 10/10 anonim válasza:

Csak óvatosan itt, gyk tele van mentális betegekkel.Tapasztalat!

33f

2021. ápr. 3. 11:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!