Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Pánikbetegek! Sziasztok! 19...

Pánikbetegek! Sziasztok! 19 éves lány vagyok. Súlyos pánikbetegségben szenvedek, amit erős szorongás és depresszió kísér. Aki hasonló helyzetben van, beszélgetne velem?

Figyelt kérdés
Kezdek kicsit "beleőrülni" a helyzetbe. Egyszer fenn egyszer lenn. Igazából ez tökéletesen leírja a mindennapjaimat. Az egyetlen kiutat jelentik a gyógyszereim, de tudom, hosszú távon ez egyáltalán nem megoldás.

2021. márc. 9. 00:40
 1/7 anonim válasza:

Szia!

Nem vagyok pánikbeteg, így nem tudhatom milyen, de azért írok, hátha segít. Találj olyan dolgokat amik boldoggá tesznek, akár sport, olvasás, túrázás, kávé a barinőddel, ilyenek. Próbáld meg jól érezni magad a bőrödben, hisz erről szól ez az egész. Próbálj meg kiegyensúlyozott lenni :)

2021. márc. 9. 08:18
 2/7 anonim válasza:
Hosszútávon nem megoldás, mert csak a tüneteket enyhíti, a probléma valódi okát nem fogja megoldani sosem. Nekem is vannak hangulatingadozásaim, néha hosszabb időre is elmúlik, aztán kezdődik előlről.
2021. márc. 9. 08:28
 3/7 anonim válasza:
Szia, én is pánik betegségben szenvedek kb 2 hónapja. Nem merek ki menni a városból, hevre szállni, emberek köze menni, mert felek hogy bárhol rám jöhet. Elkezdtem kineziológushoz járni aki nagyon sokat segített. Azóta már kicsit jobb de még mindig nem nagyon megyek sehova. Át tudom érezni min mész keresztül😕😪 és én szívesen beszélgetek veled❤️
2021. márc. 11. 10:16
 4/7 anonim válasza:
1es vagyok, ha gondoljátok velem is lehet :)
2021. márc. 11. 10:18
 5/7 anonim válasza:

Ha szeretnéd nekem is írhatsz:)

(Szintén pánikbeteg, bipoláris)

19L

2021. ápr. 7. 22:00
 6/7 anonim válasza:

Szia!

Érdeklődnék, jobban vagy már?

Nekem is hasonló gondjaim vannak/voltak. De én mára már mondhatom, hogy jobban vagyok.


25/F

2021. okt. 10. 18:28
 7/7 anonim válasza:

Szia! Emetofóbiás illetve ebből adódóan társul a pánikbetegség. Szívesen beszélgetek ha aktuális még.

18/L

2021. dec. 8. 19:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!