Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Valakinek lenne kedve ismerked...

Valakinek lenne kedve ismerkedni velem? (bővebben lent:))

Figyelt kérdés

Nagyon szívesen ismerkednék új emberekkel, ez a karantén most bizony eléggé magányossá tett.



Nagyjából 16-20 év közötti lányokkal/fiúkkal ismerkednék, én 16/lány vagyok.


Érdekel a zene, irodalom, művészetek (leginkább a képzőművészet, azzal is szeretnék majd foglalkozni), filmek, fotózás, matatás/kreatívkodás, és imádom a kalandokat, de még a látszólag értelmetlen bolondozást is.:))


Eléggé művészi lelkületű leány vagyok, és azt hiszem a hippi életérzés is nagyon vonz.:DD



2021. ápr. 3. 00:40
1 2
 1/16 anonim válasza:
22/F Jelen. BTK a kedvenc olvasmányom, jelen esetben aktuális is.
2021. ápr. 3. 00:49
 2/16 A kérdező kommentje:
Miért, nem nagykorúaknak tilos megismerniük nagykorúakat? :DD
2021. ápr. 3. 00:51
 3/16 anonim válasza:
Dehogy tilos, ne vedd magadra. Csak néha késztetést érzek viccesen beköszönni egy-egy kérdés alá. Elterjedtebb nevén trollkodok, de nem negatív értelemben, próbálom azért nem agyon rombolni a kérdést. Egyébként én kiesek a szórásból, vagyis hát rég voltam már 20 (nekem az elmúlt két év soknak tűnt legalábbis). Igazából lényegtelen is, nem rajtam fog múlni, hogy megtalálod-e a megfelelőt, akivel szívesen ismerkednél. Én csak egy tovaszálló komment formájában jelen levő random ember vagyok.
2021. ápr. 3. 01:08
 4/16 A kérdező kommentje:
Jaa értem. Bocsi, hogy nem jött le egyből :D
2021. ápr. 3. 01:12
 5/16 anonim válasza:
Ha 14 elmúlt a leányzó és beleegyezik, akkor lényegében akár meg is dughatod, nem sértesz vele BTK-t.
2021. ápr. 3. 01:12
 6/16 anonim válasza:
Írj, ha gondolod.
2021. ápr. 3. 02:10
 7/16 anonim válasza:
5# Az baj online felületen sértesz vele. BTK oké egedélyezi a beleegyezést 14 felett. Viszont szexuális üzenetekért és egyéb dolgokért ugyanúgy büntet. Most nem a képekről beszélek, mert az nyilvánvaló, de pl szexuális üzenetekért, magatartásért ugyanúgy büntetendő vagy, kiskorúak veszélyeztetése címszó alatt. Sokan nem tudják ezt, de ha egy kiskorú (18 alatt) vagyis szülő feljelentene téged, akkor megjárhatod ha olyan szexuális dolgokról beszéltél vele vagy olyan magatartást mutattál, hiába a beleegyezési korhatár 14, btkban másik paragrafus által elítélhetnek.
2021. ápr. 3. 07:19
 8/16 anonim válasza:
14 fölött fiatalkorú, nem kiskorú...
2021. ápr. 3. 08:02
 9/16 anonim válasza:
Nekem ia írhatsz ha még aktuália
2021. ápr. 3. 08:43
 10/16 anonim válasza:
Első: a hülyeségeddel jól elcseszted a kérdező eredeti szándékát... Nagyon jó poén volt. Írjatok még páran BTK-s baromságokat.
2021. ápr. 3. 14:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!