Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Mikor viselkedik úgy valaki,...

Mikor viselkedik úgy valaki, mintha össze akarna jönni egy fiúval?

Figyelt kérdés

Van egy lány barátom, nekem tetszik, de ő mindig is azt mondta, hogy nem érez irántam semmit csak barátságot. Viszont gyakran félreérthetően viselkedik. Van hogy szájra ad puszit, volt már hogy meg is csókolt, van hoy megfogja a kezemet, szeret ölelgetni és hasonló.


De ha nem érez irántam semmit, akkor minek viselkedik így? Talán bizonytalan magában, esetleg valami régebbi sérelem miatt nem mer lépni?



2021. ápr. 3. 21:44
 1/7 anonim válasza:
Csak szórakozik. Húzza az agyad. Most legyen tököd,és lépj oda! És ha tovább szórakozik,menj tovább! Ne legyél tityitotyi! Majd jön utánad. :)
2021. ápr. 3. 21:53
 2/7 anonim válasza:
Ha azt mondja nem akar semmit tőled, akkor ne engedd, hogy húzza az agyad ilyen szinten. Ha puszit akar adni akkor adj te gyorsabban az arcára, kézfogásnál húzd el a kezed meg ilyesmik. Ne hagyd, hogy szórakozzon veled, te pedig ne ragadj le nála ha közölte veled, hogy csak barátság. Kezeld is úgy mint egy barátot.
2021. ápr. 3. 22:04
 3/7 A kérdező kommentje:
Amúgy ez már évek óta megy, közben volt egy pár hónapos (valódi) kapcsolatom, közben semmi ilyesmit nem engedtem neki, de barátként közben is találoztunk, fura módon néha mintha ki lett volna sírva a szeme, úgy tűnt.
2021. ápr. 3. 22:06
 4/7 anonim válasza:
Mert a nők idióta ösztönlények
2021. ápr. 3. 22:16
 5/7 anonim válasza:

4. Leírta,de az a baj,hogy nem kell ennyire elítélni őket ezekkel a szavakkal. Nem igaz így teljesen,amit leírt.

De a mondás úgy szól,hogy mikor a nők szórakoznak a férfiakkal,hogy nekik izmos pasi kell,és aki nem az,az rájuk se nézzen,akkor a konditeremben az a válasz jön,hogy kihasználni jó lesz őket. :)

2021. ápr. 3. 22:38
 6/7 anonim válasza:

Itt persze megjegyezném,hogy sok dolog számít,de itt most a majom szinten lévő ösztön p típusról van szó. A majom értelmes,nem ezt a szót kellett volna... De az ösztön p alatt pedig nem azt értem nyilván,hogy rossz lenne,hogy vannak ösztöneink.

A gáz az,ha egyszerű,mint a vasszög,és játszik... Szüksége van arra,hogy játszon,mert gyenge. Azt hiszi,hogy majd így mindent megkap. Azt gondolja,hogy felnőtt tigris,miközben foga még nincs. Nem harap,hanem szopik.

2021. ápr. 3. 22:40
 7/7 anonim válasza:
Az ilyen "nők" a legrosszabbak, ócska, játszadozó kis rybancok. Élvezik, ha húzhatják a srác agyát, hogy kicsikarják a figyelmet, de valójában nem akarnak semmi komolyat. Aztán ha jól megmondja nekik a magáét, akkor még ők játsszák a sértődöttet. Próbáld tisztázni vele, hogy mit is akar, és ha azt mondja, hogy csak barátságot, akkor nagyon élesen húzd meg a határokat, és mondd meg neki, hogy ne játszadozzon az érzéseiddel.
2021. ápr. 3. 22:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!