Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Miért viselkedik így? nekem...

Miért viselkedik így? nekem kellene érdeklődnöm??

Figyelt kérdés

Bejelöltem egy srácot aki tetszikl, és látásból ismerjük is egymást. visszaigazolt. Ez volt már kettő hete.

en nem mertem írni azóta neki, erre ő

tegnap rámköszönt, egy fb integetessel és egy mosolygós smileyval.


Később láttam ugyan meg az üzenetet, de visszairtam én is, hogy" Szia 😊"


és a csavar, hogy ezt azóta el sem olvasta, meg sem nyitotta, de folyamatosan online fb-on.

Komolyan, most nekem kellene neki pitizzek, hogy mizu, meg dejo fej vagy?!

miért csinálja ezt??



2020. nov. 15. 18:56
1 2
 1/14 anonim válasza:
Lehet, hogy nem jelentkezett ki, és olyan, mintha online lenne. Viszont ha mindketten csak a sült galambot várjátok, és ennyire "bőbeszédűek" vagytok, akkor ebből nem lesz semmi.
2020. nov. 15. 19:16
 2/14 A kérdező kommentje:

hát ha rajtam múlik akkor, biztosan nem.

vettem a hajlandóságot és én léptem először, be jelöltem.

lehet mondani h mert a büszkeség meg blabla.. ebben a helyzetben nem jó tanácsadó, de nem hiszem h a csajnak kell irányítani.

ha nem lesz ebből így semmi. hát állok elébe.. én nem fogok senki után futni

2020. nov. 15. 19:26
 3/14 anonim válasza:

Egyenjogúság van, kedvesem.

EZ azt jelenti, hogy ha érdekel, akkor NEKED kell utánamenni!

2020. nov. 15. 19:29
 4/14 anonim válasza:
Ha ezt így előre eldöntötted, akkor értelmetlen volt kiírnod a kérdésedet. Egyébként a nő is nyugodtan kezdeményezhet, senki sem gondolatolvasó. Honnan tudhatná bárki is, hogy azért jelölted be, mert tetszik neked, vagy azért, mert ismerősöket akarsz gyűjtögetni?
2020. nov. 15. 19:32
 5/14 anonim válasza:
#3: Egyenjogúság? Ha valami a nők számára munkával járna, akkor nincs egyenjogúság. Ebben az esetben rögtön jön az, hogy ők régimódiak.
2020. nov. 15. 19:56
 6/14 Noren1989 válasza:

Te jelölted be.

A helyzet az, hogy ha nem írsz rám kb azonnal, ahogy visszaigazollak,

én bannoltalak is volna.


A bejelölgetés arra jó, hogy jelezd, mondanál valamit.

A lehetőség adott volt, két hétig.

Mondanivalód nem volt.


A sráccal legalább beszéltél már személyesen, vagy elvárt, hogy jópofizzon egy idegennel?

2020. nov. 15. 20:48
 7/14 anonim válasza:

"Ha valami a nők számára munkával járna"

Nem munkával, hanem kockázattal. Azt valahogy nem bírják.

2020. nov. 15. 20:50
 8/14 anonim válasza:

De sok bunkó van itt!

Kérdező, totál igazad van! Az ismerkedés olyan mint egy pinpong, most nála a labda! Ha tököl akkor vagy puhapöcs vagy nem érdekled! Ne pazarolj rá SEMMIT ha nem válaszol! A mai pasik többnyire ilyenek, sajnos. Tisztelet a kivételnek. De légy türelemmel, adj neki egy kis időt mielőtt lemondasz róla. Sok szerencsét! 😃

2020. nov. 16. 13:24
 9/14 anonim válasza:
#8: Ő jelölte be a srácot, tehát neki illett volna írnia. Ha meg gyáva ehhez is, akkor inkább ne jelölgessen senkit. Aki ehhez is gyáva, az éretlen egy kapcsolathoz. Mondjuk egy málé nőért nem is nagyon fog teperni egyetlen srác sem. Az meg más kérdés, hogy a kérdező nem akar "pitizni", de a sráctól elvárja, hogy ő "pitizzen".
2020. nov. 16. 13:37
 10/14 anonim válasza:
9# Nőt sem érdemeltek.
2020. nov. 16. 17:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!