Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Valaki még bolondul meg a sok...

Valaki még bolondul meg a sok szabadidejében a gondolataival összezárva?24f

Figyelt kérdés

Nem dolgozok fél éve, pénzem van, motivációm stb egyáltalán.

Tehetetlennek érzem magam amikor nincs amit csináljak és nagyon frusztrál, mert ott van bennem, hogy jólenne valami produktívat csináljak, vagy magam fejlesszem vagy bár legalább filmet nézzek, azokból is lehet tanulni kicsit.

DE képtelen vagyok bárminek is nekifogni, kicsit már szánalmas is.

ikszdé


2021. ápr. 8. 15:00
 1/4 anonim válasza:

Ugyanúgy élek,mint máskor. Akkor sem jártam a tömegbe.

Most is sokat sétálok, kirándulok és olvasok.

Néha persze vannak negatív gondolataim,de pár percig.


Ami hiányzik, az az értelmes beszélgetés és a humor. Ezeket nem lehet magamban csinálni :)


51 F

2021. ápr. 8. 16:17
 2/4 anonim válasza:

Igen! :(


21/f

2021. ápr. 9. 10:54
 3/4 anonim válasza:
Nem vagy egyedül :D Amikor üresjáratban vagyok(nem csinálok semmit), akkor az agyam el kezd kattogni múltbeli dolgokon,amit máshogy is csinálhattam volna,személyeken, akiket el akarok felejteni, de nem tudok stb.. De amúgy próbálok pozitív lenni, meg minden,néha edzek,bicózok(mindjárt le is megyek a városba letekerni vagy 10 km-t :D). Ezek segítenek általában. 26/F
2021. ápr. 10. 12:23
 4/4 anonim válasza:

Biztos ez sablon válasz, de muszáj próbálkozni, aztán a motiváció magától jön.

Én ilyen voltam legalább 10 évig aztán jobb lett.

2021. ápr. 11. 15:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!