Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha sok gonosz, aljas, csaló...

Ha sok gonosz, aljas, csaló emberrel vagy összezárva hogyan őrzöd meg az eszedet?

Figyelt kérdés

Akár munkahelyen, akár pl szomszédok, távolabbi rokonok.

Pl. direkt elrontja az egyik gyakornok report-ját, hogy kirúgják a gyereket; hajnali 1-kor bekapcsolja hangosan a zenét és rendőrt kell rá hívni; áskálódik családon belül hogy többet örököljön stb.


Sokszor úgy érzem nem bírom már és utálom az embereket.



2020. máj. 9. 16:05
 1/5 anonim ***** válasza:
41%
Egy félreeső,tanúk nélküli helyen lefújni gázspray-vel,és lefejelni,sisakban!
2020. máj. 9. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
29%
Megőrzöm a nyugalmamat, és ésszel legyőzöm őket, mert mindnél okosabb vagyok.
2020. máj. 9. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én külföldön élek, itt ez fokozottan megy a magyarok között. A legtöbb furja a másikat, nehogy annak jobb legyen. Még akkor is keresztbe tesznek a honfitársaiknak, ha abból semmi hasznuk sincs. Persze a külföldieknek mindenkinek nyalják a seggét mindegy milyen nemzetiségű. Undorító.

Legszívesebben a földig verném ezeket az embereket kortól és nemtől függetlenül és még olcsón megusznák ezzel sztem.

Én úgy próbálom átvészelni ezt az időszakot, embereket, hogy nemsokára úgyis megyek haza, ha elértem azt a célt, amiért kijöttem. Otthon valahogy nem éreztem ennyire erősen ezt a jelenséget.

2020. máj. 9. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Most ettol az ezoterikus magyarazattol falra masznak sokan, de igaz. Ameddig duhongsz ezen, ki vagy borulva, persze teljes joggal, addig ez menni fog.

Egyszer csoda folytan leszarod, nem erdekel, nem foglalkozol vele (bar szinte lehetetlen), es meg fog szunni. Elkoltozik, felmond, meghal, befogja. 47 ev tapasztalata. Kokemeny szomszed horror harom lakasba kisert, persze akkor koltoztek el, miutan en. De volt egy pillanat, mikor Buddha modra leszartam, es akkor jott az elso csoda.

2020. máj. 10. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Próbálj meg nyugodni ha nem is könnyű mert az ilyeneket ésszel kell legyőzni. Ha idegesíted magad annál jobban csinálják.
2020. máj. 10. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!