Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti hányan vagytok most összezá...

Ti hányan vagytok most összezárva? Ez sok vagy kevés nektek?

Figyelt kérdés

Úgy értem, hány emberrel éltek egy fedél alatt, akikkel most a karantén alatt mindig együtt kell lennetek? Sokalljátok, mert állandóan láb alatt van valamelyik családtag, és a fürdőszobába sem tudtok soha bejutni, amikor szeretnétek? Vagy hiányzik mindenki, aki máshol él, mert csak 1-2 ember van körülöttetek, és jól esne mások társasága?

Kezdem én: egyedül élek. Egyrészt néha nagyon nehéz, hogy nincs kihez szólni egy szót. Másrészt viszont ha állandóan itt lenne valaki, már biztos egymás agyára mentünk volna :D


2020. ápr. 20. 09:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Mi öten vagyunk (plusz a két kutyánk): a szüleim, a testvéreim és én.

Mivel mindig így élünk ezért nem okoz nehézséget, hogy most többet vagyunk együtt.

2020. ápr. 20. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
4-en, eddig se volt probléma, most sincs.
2020. ápr. 20. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Egyedül.

Nekem nagyon kényelmes, mert eddig is egyedül éltem, nem most lettem egyedül.

Nehéz is lenne pont most megszokni valakit, amikor szinte 0-24-ben együtt kéne lenni.

Telefonon, videóhívással tudok beszélni bárkivel, barátokkal, családdal. Ez nem hiányzik.

Az emberi érintések hiányoznak, az ölelés. Ezt meg csak azzal lehetne, akivel együtt él az ember. De ilyen most nincs.

2020. ápr. 20. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Én, férj, két kamasz fiunk.

Nem okoz gondot, mert a férjemmel amúgy is sülve-főve együtt vagyunk, mert itthon dolgozunk.

A gyerekek, meg rendes suli után szintén itthon vannak velünk. Most a suli idő, a szobájukban a laptop előtt telik. Utána minden változatlan.

Sokkal jobb így, mert nem kell korán kelni.

Imádjuk!

2020. ápr. 20. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Köszi, ment a zöld az összes válaszolónak. Tök ügyesek vagytok, hogy mindenki ilyen jól viseli a helyzetet. :)
2020. ápr. 20. 09:28
 6/13 anonim ***** válasza:
A szuleimmel harmasban, egyelore jol birjuk, de ehhez nagyban hozza jarul hogy ket furdoszoba van a hazban :D
2020. ápr. 20. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Egyedül lakom, untig elegendő. :)

Párkapcsolatot majd nyilván szeretnék, bár azt is nehéz lesz megszokni majd. Nemcsak a vírus miatt nem ismerkedek, 2 másik ok is van.

2020. ápr. 20. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Ketten (kutyával hárman). Pont elég :D


Igazából anyukámnak örülnék, ugyanakkor jobban is kellene rá vigyázni, szóval azt hiszem, így a legjobb

2020. ápr. 20. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Három fő, mint mindig....

Semmi gond, mert kertes ház, kert is, ház is nagy...

NIncs több vita, mint máskor. :)

Annyi csak, hogy szerettem azokat a nyugis órákat, amikor mégis egyedül voltam itthon. Így most a saját kis magányügyeimre, amihez nincs közük, alig-alig van alkalmam... :)


Más aki hiányozna? Sajnos nincs senkim. Max. néhány közös program olyan félig-barátokkal. Aki hiányzik, az egyébként is hiányzik az életemből, szóval a karantén rám szinte semmi hatással nincs.

2020. ápr. 20. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
bár mi nem vagyunk bezárva, de a párommal élek együtt (mindketten kereskedelemben dolgozunk). eddig se jártunk igazából sehova, most meg főleg nem. munka és bevásárlás miatt járunk ki, mint eddig is.
2020. ápr. 20. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!