Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Valakinek van kedve priviben...

Valakinek van kedve priviben Leiner Laura könyveiről beszélgetni?

Figyelt kérdés

Ha igen kérlek írjon.😊

Ha nem pls ne trollkodjon.


2021. ápr. 10. 20:47
 1/9 anonim válasza:
Csak a Szent Johanna Gimit és a Bábelt olvastam tőle, és már azokat is kissé régen. Szóval lehet, hogy nem én vagyok a leghasznosabb beszélgetőpartner ebben a témában :D
2021. ápr. 10. 21:38
 2/9 A kérdező kommentje:
Ja neeeem baj.:D Egy könyvről is lehet évekig beszélni, de csak ha akarsz.Miattam nem kell újraolvasnod.xd.De ha valami megragadt meg van kedved akkor nyugodtan írj.De ha nem Leiner Laura könyvekről is,beszélhetünk másról.
2021. ápr. 10. 21:49
 3/9 anonim válasza:
Itt vagyook! :D
2021. ápr. 10. 21:50
 4/9 anonim válasza:
Én iiis 😊 szinte minden könyvét olvastam
2021. ápr. 10. 22:21
 5/9 anonim válasza:

Én IOV első trilógiat

Bexit (folyamatban van)

Akkor szakitsunk

Ha gondolod írj

L

2021. ápr. 10. 23:03
 6/9 anonim válasza:
Uuuu, én is olvastam majdnem az összeset, imááádom! LL miatt szerettem meg az olvasást :)
2021. ápr. 10. 23:40
 7/9 A kérdező kommentje:
Sziasztok.Lehetne, hogy ti írjatok?Csak mert nem tudom, hogy aki rám írt az itt ki..Szóval lehetne, hogy ti irtok?Nagyon köszi.💗
2021. ápr. 11. 11:06
 8/9 anonim válasza:
Szia! Én olvastam az Szjg-t, bábelt, mindig karácsonyt, bexit és a két iov-t. Imádtam őket, egyszerűen letehetetlenek, most olvasom újra az szjg-t, és még mindig ugyanúgy tudom élvezni :)
2021. ápr. 26. 21:18
 9/9 anonim válasza:
Szia, aktuális még? Sajnos csak most vettem észre a kérdést :/
2022. aug. 23. 13:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!