Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Leiner Laura-Higgy nekem teóriák?

Leiner Laura-Higgy nekem teóriák?

Figyelt kérdés
Nekem az, hogy Sára és Rajmund közt tovább alakulnak a dolgok, de lehet, hogy Vivi és Dominik is érdeklődést fog mutatni egymás után. Még van egy másik, hogy a szürkékkel megint konfliktusuk lesz. Várom az ötleteket, kíváncsi vagyok :)

2021. ápr. 6. 15:45
 1/6 anonim ***** válasza:
57%
Sárát megcsípi egy kígyó és meghal. Rajmundot legázolja egy marhacsorda, Vivi kiesik a kilátóból és összetöri magát, Dominik elcsúszik egy kócsagfoson és beleesik a mocsárba és belefullad, a tanár meg véletlenül magára gyújtja a házat és mindenki bennég. Közben a kínaiak lerohanják Európát, és mindenkit megölnek.
2021. ápr. 6. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Anna0806 ***** válasza:
100%
Szerintem Rajmund most már lépni fog Sára felé, mert az első kötetben is közeledett hozzá. (mikor jelelni tanultak, a kilátós jelenet, csapat feladat). Talán még a trilógia végére Dominik és Vivi is közelebb kerülnek egymáshoz. Szerintem szép lassan elkezdenek a kommentelők is reményt látni bennük, nem tudom. Talán csinálnak valami balhét ami miatt a kiesés szélére kerülnek, de ez csak tipp.
2021. ápr. 6. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
78%

Szerintem is összejönnek Sáráék.❤️ Dominik és Vivi? Hát... Volt egy olyan rész, hogy adott Vivinek egy csomag rágót és Laura azt írta, hogy mindketten megilletődtek és elpiruktak. Szerintem összefognak jönni!😇☺️🥰

És igen, a szürkékkel lesz még konfliktus. 🦹‍♂️😈👹

A kommentelők szerintem csak a második végén, harmadik elején fognak megbarátkozni velük.🙃

2021. ápr. 7. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
91%
Rajmund és Sára tuti összejönnek és Dominik meg Vivi is. Lesz valami Sára régi barátnőivel szerintem min békülni akarnak majd.
2021. ápr. 9. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
72%
Nekem valamiért van ez a hülyeségem, hogy szeretném ha a verseny miatt Sára régi "barátai" vissza akarnának menni hozzá, Sziszi meg beégne. De Rajmund és Sára tuti összejönnek. Vagy arra tudok még gondolni, hogy ebből a csapatkapitányos történetből kerekedik ki valami, de hát ki tudja...
2021. ápr. 17. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
90%
Valami olyasmire tudok gondolni, ami megszokott Laurától. Sára és Rajmund biztosan összejönnek, és Szisziék is kavarnak majd még. Rajmund továbbra is ketchupfüggő lesz, még mindig el lesznek ítélve, bár szerintem a könyv vége felé ki fognak derülni és öszintén szurkolni fognak nekik.
2021. ápr. 19. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!