Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Van itt olyan, akit érdekel a...

Van itt olyan, akit érdekel a távol-keleti kultúra? Főként Japán

Figyelt kérdés

Ha igen és pl. volt már valamelyik ázsiai országban mesélne nekem, hogy milyen volt?

Mindig is érdekelt a kultúrájuk, életük, szokásaik.



#Ázsia #szokás #élet #Japán #Távol-keleti kultúra
2021. ápr. 12. 21:17
1 2
 1/17 anonim válasza:

Engem csak Japán érdekel távol-Keletről, èn is rajongok èrte 5 èves korom óta

van egy japán nő ismerősöm, hát ő durva dolgokat szokott mesélni, nem annyira álomország már a szememben, vagyis nem élnék már ott szívesen, de attól még továbbra is lenyűgöz, érdekel

2021. ápr. 12. 21:31
 2/17 anonim válasza:
Igen, de nem jártam még ott. Tavalyra volt megszervezve az utam :(
2021. ápr. 12. 22:27
 3/17 anonim válasza:
Két hetet voltam, egy jövőutazással ért fel Japán, min. 100 évvel előttünk járnak, az a kultúrsokk amit ott átéltem volt a legdurvább èletemben, mintha nem is emberek lennének hanem szuperintelligens űrlények abban a mindenben teljesen más civilizációnan.
2021. ápr. 12. 23:15
 4/17 anonim válasza:
1,3 jó lett volna kicsit részletesebben! :D
2021. ápr. 13. 01:36
 5/17 anonim válasza:

Van egy japán ismerősöm, Boltonban élünk mi is ő is a férjével, aki arab származású és a kisfiukkal. Tokióban nőtt fel, a faszival munkahelyen ismerkedtek meg, a csávó ott dolgozott mint kutató mikrobiológus. Amint lehetett eljöttek Japánból Angliába, itt élnek már 15 éve.

Mitchio minden évben hazarepül 1 hónapra a kisfiával Tokióba, múltkor kérdeztem, hogy hiányzik neki Japán, van honvágya még?

Azt mondta, csak az idős szülei miatt. Nagyon örül, hogy eljöttek Japánból, utálta már azt a rengeteg szabályt, minden szarnak megkell felelni az élet minden területén, ami nagyon frusztráltá teszi az embereket, mert mindig azt nézik, hogy vajon most ezt jól csinálom, nem látta-e meg valaki ha véletlenül nem ...stb., egymást is beköpik és figyelik és kiközösítenek ha hibázol, mert nem gondolják, hogy véletlenül is lehet, szóval nincs hiábázás, durván perfekcionisták.

Mitchi mindig mondja, itt Európában végre szabad ember lett, az angolok kedvesek, harmad annyit kell dolgozni ugyanannyi pénzért mint Japánban és még megis köszönik, hálásak az angolok érte. Ezt én is megerősítem az angolok tényleg Gentlemanok mint munkáltatók és halvérűek, lustik, nem viszik túlzásba a munkát. Nekem is megérte kijönni, 100 szor jobb egy angolnak dolgozni mint egy magyarnak, kedvesek, hálásak, nem tapossák ki a beled, fizu se rossz.

Ezt egy japán fan írta, tudd, hogy óriási szerelmem Japán, míg Mitchiót nem ismertem meg én is “álmodoztam” az országról. Most is gyönyörűnek látom, szeretem, de megelégszem azzal, hogy max. turistaként fogok kimenni, élni már nem vágyom oda.

2021. ápr. 13. 07:05
 6/17 anonim válasza:

Ja és Michi állandóan azon is stresszelt, hogynehogy elhagyja véletlenül vagy kiessen a táskájából a zsebkendője, mert nagyon durván tudnak nézni, óriási hiba nekik.

Meg nagyon durván tudnak könyökölni, ha gaijin vagy még turistént is itt Europában, nemhogy otthon Japánban.

Csehországban voltunk egy 5 csillagos hotelben munka miatt, az osztrák kollégám reggeli után mérgelődött, hogy egy japán nő levegőnek nézte a svédasztalnál, úgy belekönyökölt az oldalába, hogy csak na.

Szóval tényleg igaz, nem mende-monda.

2021. ápr. 13. 07:12
 7/17 anonim válasza:
Jelen! Japán, főleg az ikejime...
2021. ápr. 13. 22:01
 8/17 anonim válasza:

Jelenleg a hiraganákkal küzdök.

Kölünben szeretem az ottani filmeket, a szusit, a nihonsut, a karatét és a szamuráj történeteket.

2021. ápr. 17. 20:55
 9/17 anonim válasza:
Jelenleg Kimono Mom youtubos videóit nézem, egy tokioi anyuka és családja hétköznapjairól
2021. ápr. 18. 02:20
 10/17 anonim válasza:
大日本帝国 fan vagyok
2021. jún. 15. 16:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!