Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Az ember, hogy találja meg a...

Az ember, hogy találja meg a leginkább hozzá illő társat (barátokat, barátnőt, stb...?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 18. 15:07
 1/4 anonim válasza:
Jó kérdés. Van, aki figyel, beszélget, együtt van-, pl. dolgozik a másikkal, figyeli a cselekvéseit, és megérzi, ha tudna vele egy hullámhosszon élni.
2021. ápr. 18. 15:27
 2/4 anonim válasza:
Megismersz valakit aki illik hozzád azt összejösztök, így.
2021. ápr. 18. 15:35
 3/4 anonim válasza:

Legyél nyitott, alkalmazkodj a folyamatosan változó körülményekhez. Most korona van, online platformokra terelődik az emberiség, olyan emberek is használják a netet, akik előtte azt sem tudták mi az. Tégy hát te is így.

Én is így tettem (hozzáteszem, én otthonosan mozgok a neten, kissé paranoid is vagyok persze) és be kell hogy valljam, elég hamar beérett a próbálkozásom. Korai még bármit is mondani, de kialakulóban van egy kapcsolat, ami már most nem egyszerű, de ha beváltja az ígéreteket amikre számítok, akkor megéri minden nehézség ellenére is.

Csak add önmagad, írj őszintén és hidd el, idővel jön valaki, aki szívesen megismerne téged.

Ez most legfőképp a párkeresés részére szólt a kérdésednek, de a barátkozással sincs másképp.

2021. ápr. 18. 15:48
 4/4 anonim válasza:
Én azt mondanám, a legfontosabb, hogy add önmagad, és ne játszd meg magad. Akkor a hozzád hasonló személyek fognak rád találni, és te is a hozzád hasonló közösségbe fogsz terelődni. :)
2021. ápr. 19. 20:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!