Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Valakinek nincs kedve barátkoz...

Valakinek nincs kedve barátkozni,lelkizni?

Figyelt kérdés
Igazából hiába van párkapcsolatom,rettentő magányos vagyok,iszonyatosan rosszul érzem magam a párkapcsolatomban.Sokszor rámtör egy kisebb pánikroham meg,be stresszelek.Az a legrosszabb hogy ezt a párommal nem tudom meg beszélni,nem tudok vele erről beszélni mert vele ilyenről nem lehet beszélni..Nem tudom meddig fogom ezt birni de az egész életem egy rettegés,iszonyatos.De nem csak a párkapcsolatom miatt vagyok ilyen rosszul hanem az egész életem ugy sz@r ahogy van,de egyszerüen nem tudok senkitől segitséget kérni vagy legalább elmondani a problémáimat.Legszivesebben már meghalnék,annyira nem akarok már élni.Rettegek már az egész élettől.Elég ügyes vagyok hogy huszas éveim elejére idáig eljutottam hogy egy lelki roncs lettem. Egyedül egy dolog miatt szeretnék még egy kicsit kitartani aztán ha nem jön össze akkor feladok mindent /N

2021. máj. 8. 18:43
1 2 3 4
 1/36 anonim válasza:
Már nem azért, de ha egy párkapcsolat nem működik, miért vagy benne? Ezzel is csak magadat rombolod.
2021. máj. 8. 18:49
 2/36 A kérdező kommentje:
mert nincs más választásom,már nem léphetek ki belőle,mert együtt élünk,meg amugy sem..
2021. máj. 8. 18:53
 3/36 anonim válasza:
Mitől rettegsz? Miért jönnek rád pánikrohamok? Miért érzed ugy, hogy lelki roncs vagy?
2021. máj. 8. 18:57
 4/36 anonim válasza:
És amugy mindig van lehetőség változtatni, vannak, akik gyerek után is kilépne X év házasság után
2021. máj. 8. 18:58
 5/36 anonim válasza:
Ha gondolod írhatsz.
2021. máj. 8. 18:59
 6/36 anonim válasza:

Hová valósi vagy?

Én személyesen jobban szeretek beszélgetni.

2021. máj. 8. 19:05
 7/36 anonim válasza:
Beszélgessünk.
2021. máj. 8. 19:05
 8/36 anonim válasza:

#2


Nincs olyan, hogy nincs más választás, meg nem lehet kilépni.

2021. máj. 8. 19:27
 9/36 anonim válasza:
Ez egy kamu kérdés?
2021. máj. 8. 19:38
 10/36 A kérdező kommentje:
nem
2021. máj. 8. 19:41
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!