Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Valakinek nincs kedve barátkoz...

Valakinek nincs kedve barátkozni,lelkizni?

Figyelt kérdés
Igazából hiába van párkapcsolatom,rettentő magányos vagyok,iszonyatosan rosszul érzem magam a párkapcsolatomban.Sokszor rámtör egy kisebb pánikroham meg,be stresszelek.Az a legrosszabb hogy ezt a párommal nem tudom meg beszélni,nem tudok vele erről beszélni mert vele ilyenről nem lehet beszélni..Nem tudom meddig fogom ezt birni de az egész életem egy rettegés,iszonyatos.De nem csak a párkapcsolatom miatt vagyok ilyen rosszul hanem az egész életem ugy sz@r ahogy van,de egyszerüen nem tudok senkitől segitséget kérni vagy legalább elmondani a problémáimat.Legszivesebben már meghalnék,annyira nem akarok már élni.Rettegek már az egész élettől.Elég ügyes vagyok hogy huszas éveim elejére idáig eljutottam hogy egy lelki roncs lettem. Egyedül egy dolog miatt szeretnék még egy kicsit kitartani aztán ha nem jön össze akkor feladok mindent /N

2021. máj. 8. 18:43
1 2 3 4
 11/36 anonim válasza:
Akkor elárulod melyik megyében élsz?
2021. máj. 8. 19:43
 12/36 anonim válasza:

"mert nincs más választásom"

De, van.

2021. máj. 8. 20:04
 13/36 anonim válasza:

Miért vagy ennyire ki?

Hidd el lehet változtatni csak akarni kell, de majd eljön egy pont az életedben amikor azt mondod elég, ott vagy felállsz és továbbmész vagy még lejjebb süllyedsz.

2021. máj. 8. 20:30
 14/36 anonim válasza:
Csak azért mert már együtt vagytok azért még van választásod a házas emberek is elvállnak te nem vagy házas ahogy így lejön a kérdésed. Így hazudsz magadnak is és a párodnak is. Vagy van egyéb ok ami miatt benne maradsz egy olyan kapcsolatba ahol nem vagy boldog? Szóval 20 évesen boldogtalanul csak megfelelési kényszerből együtt maradni valakivel akivel boldogtalan vagy. Biztos hogy csak ennyi ok van a kérdésed mögött? A párod jó ember?
2021. máj. 8. 21:34
 15/36 anonim válasza:
Írhatsz nyugodtan ha még szükséged van rá!
2021. máj. 8. 21:36
 16/36 A kérdező kommentje:
Igen jó ember a párom
2021. máj. 8. 21:36
 17/36 anonim válasza:
Lenne kedvem, de ha nem válaszolsz, akkor hagyjuk.
2021. máj. 8. 21:37
 18/36 anonim válasza:
#16: hát ez már a kérdésed kifejtéséből is látszik.
2021. máj. 8. 21:39
 19/36 anonim válasza:

Akkor ezek szerint csak benne vagy egy olyan kapcsolatba amiben nem vagy boldog. Így nem csak a te idődet vesztegeted, de a párod idejét is hogy mindketten megtaláljátok a boldogságot. Biztos amúgy hogy boldogtalan vagy? Van munkád? Vagy nem a munja ami lefáraszt mindkettőtöket és kevés időt töltötök együtt és ezt kavarod össze a boldogtalanság érzésével?


Vagy hiányzik valaki? Szülők, testvér? Esetleg másba voltál vagy vagy szerelmes?

2021. máj. 8. 21:40
 20/36 anonim válasza:
* munka
2021. máj. 8. 21:41
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!