Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Valakinek nincs kedve barátkoz...

Valakinek nincs kedve barátkozni,lelkizni?

Figyelt kérdés
Igazából hiába van párkapcsolatom,rettentő magányos vagyok,iszonyatosan rosszul érzem magam a párkapcsolatomban.Sokszor rámtör egy kisebb pánikroham meg,be stresszelek.Az a legrosszabb hogy ezt a párommal nem tudom meg beszélni,nem tudok vele erről beszélni mert vele ilyenről nem lehet beszélni..Nem tudom meddig fogom ezt birni de az egész életem egy rettegés,iszonyatos.De nem csak a párkapcsolatom miatt vagyok ilyen rosszul hanem az egész életem ugy sz@r ahogy van,de egyszerüen nem tudok senkitől segitséget kérni vagy legalább elmondani a problémáimat.Legszivesebben már meghalnék,annyira nem akarok már élni.Rettegek már az egész élettől.Elég ügyes vagyok hogy huszas éveim elejére idáig eljutottam hogy egy lelki roncs lettem. Egyedül egy dolog miatt szeretnék még egy kicsit kitartani aztán ha nem jön össze akkor feladok mindent /N

2021. máj. 8. 18:43
1 2 3 4
 31/36 anonim válasza:
Az sajnos messze van.
2021. máj. 8. 23:52
 32/36 anonim válasza:
Én itt vagyok Somogyban, írj ha kellek ;)
2021. máj. 9. 00:22
 33/36 anonim válasza:
Írj 32-esnek!
2021. máj. 9. 11:37
 34/36 anonim válasza:
Itt minden ki Somogyi?
2021. máj. 9. 11:57
 35/36 anonim válasza:
Ha jó ember, nincs vele gond, akkor mi a gond? Miért nem lehet vele megbeszélni ezeket? Probáltad már? Írd össze mit szeretnél, írja ő is össze, majd beszéljétek meg? Változtassatok dolgokon.
2021. máj. 9. 12:15
 36/36 anonim válasza:
Ha ennyire nem vagy boldog vele, én sem értem, miért maradsz, hiszen csak rombol, ezt neked is be kell látnod. Van úgy, hogy két embernek elválik a sorsa. Ha már házasok lennétek, úgy más lenne, bár ott is lehet még változtatni, ha annyira rossz. De még "csak" együtt éltek, változtass! Mielőtt egy olyan házasságban találod magad, ahol nem vagy boldog. Vagy netán vállaltok egy gyereket együtt. Akkor már sokkal nehezebb kilépni. Mi értelme van folytatni, ha nem vagy boldog vele? Lépj ki, gyászold meg, majd keress mást! Változtass! Fiatal vagy még ahhoz, hogy élve eltemesd magad. Egy rossz kapcsolat nagyon tudja rombolni a hangulatot. És itt a "rossz" alatt nem azt értem, hogy ver vagy alkoholista, szimplán csak azt, hogy nincsen meg a lelki összhang, az együttműködés. És nálatok ez nincsen meg. Lépj ki belőle, mielőtt már tényleg késő. :)
2021. máj. 10. 13:06
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!