Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Mennyire számít a külső hölgyeim?

Mennyire számít a külső hölgyeim?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Láttam egy kérdést, ami miatt megfogalmazódott bennem ez a kérdés.

21 éves leszek ősszel és nem volt még párkapcsolatom. Pedig kedves, aranyos, vicces srác vagyok, akire lehet számítani jóban s rosszban egyaránt. Ambíciózus vagyok, jelenleg is az életcélom eléréséhez a legjobb ösvényt taposom.

Ellenben túlsúlyos vagyok, amit foghatnék egy gyerekkori dolgomra, de nem fogok. Sajnos ez a helyzet, igyekszem változni, leszögezvén magam miatt szeretnék fogyni, de nagyon nehéz.

Az arcom egyébként rendben lenne ezen kívül. Ja és még valami. Természetesen tudom, hogy majd alakul, biztos nem leszek egyedül. Illetve nem zavar, hogy egyedül vagyok, mert egymagamban is elvagyok, élek a hobbijaimnak, csak tudjátok, hiányzik az érzés, hogy társam legyen. Szóval, igazából tudom, hogy ez egy nagy hátrány, de szerintetek a fő kérdés mellett rossz embereknél próbálkoztam, vagy mi lehet a fő ok?

Köszönöm ha végig olvastátok, és ha plusz információ kell, akkor írjatok privibe nyugodtan, képet is küldök, ha kell (arcról természetesen)


2021. jún. 13. 23:08
 1/10 anonim válasza:

Mivel a személyiségedet nem ismerjük, így azt mondhatom ezek alapján, hogy lehet rossz emberekkel próbálkoztál. VISZONT! Az egy jó pont, hogy igyekszel fogyni és az még jobb, hogy magadért, mert ennél jobb nincs, hogy büszke lehess magadra. Ugye, ha vki túlsúlyos az nem marad egészséges (általában) hosszútávon, meg nem is olyan csini.. Szóval szerintem ha lefogsz, akkor egyből lesznek jelentkezők.

Nem azért mert csak a külső a fontos, de az első benyomás az az.

2021. jún. 13. 23:35
 2/10 anonim válasza:

Körülményes vagy és bizonytalan, talán halogató típus, akit nem zavar az állóvíz. Cserébe remélhetőleg szívós és kitartó, stabil. Talán olyan lány illene hozzád, akinek fontos, hogy kiszámítható és megbízható legyél, és aki még lágyabb természetű, mint te.


Szerintem igaz az a mondás, hogy ha a férfi egy fokkal szebb az ördögnél, az már jó, mert a nőket elsősorban nem magamutogatással tudod megnyerni, hanem azzal, ahogy velük bánsz, ha azt érezteted velük, hogy szépek, jók, különlegesek, hogy nagy hatással vannak rád, hogy csábítók, hogy nem tudsz nekik ellenállni. Mindezt igen állhatatosan, eltántoríthatatlanul. Nyilván lesz olyan, aki egyértelműen lekoptat, amit tiszteletben kell tartani, már csak azért is, mert ezzel könnyebb lesz a dolgod, tudod, kire nem érdemes pazarolni az energiádat. Aki viszont látszólag szimpatizál veled, arra tapadj rá.

2021. jún. 13. 23:37
 3/10 anonim válasza:

Nekem egyáltalán nem számít a külső, soha nem ez alapján ismerkedtem. Én sem vagyok tökéletes. Az számít, hogy hogy bánik velem, hogy érzem magam a társaságában, és hogy meg tud-e nevettetni.

A barátnőimen azt figyeltem meg, hogy fiatalabb korunkban nagyon fontos volt nekik hogy külsőre milyenek a pasik, aztán ahogy idősödtek, egyre inkább rájöttek hogy nem beszéltem hülyeséget mikor azt mondtam hogy huszadrangú a külső, mert lehet valaki akármilyen jó pasi ha közben bunkó, vagy annyira buta hogy nem lehet vele értelmesen kommunikálni.

Te még nagyon fiatal vagy, a korosztályod még ott tart hogy a külső a minden. Majd alakulnak a dolgok és idővel könnyebb lesz társat találni, amikor rájönnek a korodbeli lányok, hogy az élet nem egy cukormázas amerikai film. Majd alakul az értékrendjük.

2021. jún. 14. 00:31
 4/10 anonim válasza:

Számomra fontos a külső, és ahogy idősödöm, egyre jobban számít ez is. Ezt nem azért emeltem ki, hogy vitatkozásba szálljak az előző kommentelővel, csak már jobban tudom, hogy mi az ami vonzó számomra és ez nem a chubby alkat. Na és egy túlsúlyos személy semmi esetre sem az, hiába helyes arcra, és nagyszerű a személyisége.


Továbbá nincs kedvem asszisztálni/nézni a fogyózás menetét, és maga az obesitasból fakadó testképzavvarra, egyéb komplexusokra, és a burkolt megjegyzésekre, esetleges féltékenységekre. Az egyéb trendi diéták követése, külön főzöcskézés stb... Nekem ehhez nem lenne türelmem, főleg, hogy nem csak pár kiló feleslegről van szó. Ha már évek óta fenn áll ez a helyzet, kialakulhatott vagy lehet a hátterében más eü probléma is, ami kicsit az igénytelenség imidzsét sugározza, főleg ha intelligens vagy mellette, és lenne anyagi tőkéd is ahhoz, hogy kezeltesd magad, látatlanban hogy lefogyj esetleg szakember segítségével (pszichiáter, dietetikus, személyi edző stb...)

De ha nincs rá keret viszont a csillivilli gamer gépedről írsz, akkor látszik hogy éretlen vagy.



Egyébként sok párt látni, ahol az egyik személy kövérebb a másiknál. Van akinek ez imponál, vagy ez a fétise.


Egy kis mellék story: régebben beszélgettem egy olasz sráccal, aki megmutta, hogy pár évvel azelőtt, hogy lefogyott, hogyan nézett ki. Közel 130 kg-ról fogyott le 70 kg-ra, elkezdte magát építeni is. Külön létrehezott egy fb oldalt, ahol a dagadt énjét parodizálta ki. Elmondta őszintén, hogy azért is fogyott le, mert belátta hogy gusztustalan volt, és nem a nőket kell hibáztatnia ezért, akik elutasították, mert nem is az Ő súlycsoportjában próbálkozott párt találni. Azóta viszont tele van sikerélménnyel, és lett is Neki egy szép barátnője. Maga a srác amúgy nagyon jó humorral rendelkezett, és végképp normális volt. Annyi, hogy maradt rajta némi bőrfelesleg (amin még dolgozott), meg stria, de ez már szerintem nem szempont.

2021. jún. 14. 01:19
 5/10 anonim válasza:

Mennyire számít? Csak az számít.


Egy-két éve a 4chanről valaki végzett egy kísérletet. Feltett Tinderre egy kamu profilt egy tökéletes testű férfimodell képeivel. Kockahas, kidolgozott atlétaizmok, napbarnította bőr, bugyihúzogató tekintet. A leírásba valami olyasmit írt, hogy kizárólag érzelemmentes dugásra keres partnert, lehetőleg minél többet, mert pár hét múlva börtönbe kell vonulnia egy hétéves kislány megerőszakolásáért, és addig szeretné kiélvezni a szabadságot.


Azt hiszed, undorral elfordultak tőle a nők? Faszt! Annyi üzenetet kapott nyálcsorgató, lihegő ringyóktól, hogy nem fért el a szerveren! Némelyiknek vissza is írt, hogy meggyőződjön róla, elolvasták-e a bemutatkozást. Igen, elolvasták, és nem érdekelte őket! "Jaj, hát amit tettél, tettél, hagyjuk a múltat" meg ilyen szövegek.


Ennyit arról, hogy a nőknek nem számít a külső.

2021. jún. 14. 02:17
 6/10 A kérdező kommentje:

Na, egyrészt, köszönöm mindenkinek a válaszát, külön az öt minőségi hangnemű és értelmes kommentet eddig.

Nem is hagyhatom szó nélkül és igyekszem reagálni.

1-es:

Egyrészt, nagyon szépen köszönöm, tényleg igyekszem, így hogy letudtam a vizsgáimat az egyetemen, így már tényleg magammal törődhetek így nyáron. Igen, a személyiségem miatt írtam, hogy az ha érdekel valakit a komplex kép miatt, az írhat, de igazából mindegy, mert szerintem se jóknál próbálkoztam (illetve olyanoknál, akiknél utólag derült ki, hogy foglalt)

2021. jún. 14. 08:10
 7/10 A kérdező kommentje:

2-es:

Igen, körülményes és bizonytalan vagyok egy bizonyos mértékig, de szerintem ez minden emberben megvan. Cserébe ahogy írtad, céltudatos, kitartó vagyok.

Azt, hogy szépek, jók, különlegesek, azt szoktam éreztetni, de azt hogy mennyire ellenállhatatlan számomra, azt már nem feltétlen merem. Ott szokott talán lenni a probléma, mert előtte 1 hónapig beszélgetünk élőben, hogy valami kialakulhasson, de akkorra már félek, hogy nagyobb veszteség, hogy elvesztem és nem merek mit szólni.

Neked is nagyon szépen köszönöm, igyekszem megfogadni a tanácsodat

2021. jún. 14. 08:14
 8/10 A kérdező kommentje:

3-as

Remélem igazad van. Szüleim is azt mondták, hogy: "Fiam, neked aranyból van a szíved, később ezt mindenki észre fogja venni, neked még nem jött el a te időd"

Tudod, mostanra már úgy érzem igaza van, de ez ellen én is tehetnék és remélem fogok is tudni.

Ezek alapján idősebbnek tűnsz, így elnézést, ha vétkesen tegeztelek, viszont köszönöm bátorításodat

2021. jún. 14. 08:17
 9/10 A kérdező kommentje:

4-es

A vitatkozás és a vita 2 külön műfaj, ha az utóbbit űzöd, akkor várlak szeretettel.

Természetesen megértem a nézőpontodat, sőt, még egyet is tudok ezzel érteni, mert ahogy mondtam, nem tetszik a túlsúlyom magamnak se, akkor mit várjak mástól?

Viszont általánosítasz. Nincsen semmi komplexusom, testképzavarom effelől, trendi fogyikúrákat meg pláne nem csinálok, csak szimplán a biológiára hagyakszom ebben. Ha kevesebb kalóriát viszek be, mint amennyit kiadok, már fogyok. Ezt tetézem majd tornával, úgyis lesznek gyakorlataim (nem labor, a hegyekben), azok is segítőkészek lesznek. Köszönöm egyébként a tanácsaidat, és nem, nincs gamer gépem, konkrétan a 3 éves telómról írok. Ezzel nem azt mondom, hogy szegény vagyok, inkább átlagkeresetű (mármint a család, eddig nekem ösztöndíj jött).

Igen, nekem is hasonló a célom, mint az olasz srácnak, de nem kell olyan magasról indulnom, így remélem sikerülhet. Hasonlóan érzek mint az olasz srác, de ezt kifejtettem előtted válaszolóknak, személyiségem hasonló, hátha.

Egyébként köszönöm szépen neked is a válaszodat, ösztönzésedet

2021. jún. 14. 08:25
 10/10 A kérdező kommentje:

5-ös

Ez megintcsak általánosításnak tűnt, csak ez végig. Van egy olyan megérzésem, hogy te amúgy férfi vagy, elnézést ha nem.

Csak mert úgy érzem téged mintha ez zavarna.

Az üzenet lényegét vettem, és igazából tapasztalom is, de nem ennyire fekete-fehér minden.

Egyébként köszönöm szépen neked is a válaszodat

2021. jún. 14. 08:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!