Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Lányok! Nektek bejönnek a...

Lányok! Nektek bejönnek a vékony srácok? Zavar titeket, ha a pasitok könnyebb nálatok? Mennyire számít ez?

Figyelt kérdés

2021. jún. 12. 15:41
 1/10 anonim válasza:

Én azt veszem észre, hogy a lányok nagy része szereti a vékony srácokat.

Engem személy szerint nem zavarna, ha könnyebb lenne a fiúm, mint én. Az elején lehet, hogy egy kicsit kínos lenne, de ha egy lány tényleg beléd szeret, akkor szerintem az ilyesmi egyeltalán nem számít neki!

2021. jún. 12. 16:19
 2/10 anonim válasza:
Engem zavarna, ha könnyebb lenne nálam, mert én is rettentö vékony alkatú vagyok 150 cm/42 kiló, de egyébként mindegy lenne.
2021. jún. 12. 16:24
 3/10 mucika99 válasza:
Ha a személyisége nagyon megnyerő lenne, és beleszeretnék, akkor egy idő után biztosan megtalálnám azt az oldalát annak, hogy pehelysúlyú a barátom, amit meg tudnék szeretni, de alapból valahogy jobban bejönnek a nálam magasabb és nagyobb testű pasik (és őket is vonzom be).
2021. jún. 12. 16:36
 4/10 anonim válasza:

A csontvázok nem jönnek be.

21/l

2021. jún. 12. 19:38
 5/10 anonim válasza:
Nekem bejönnek a vékony srácok, de azért nálam ne legyen könnyebb, mert én is elég vékony vagyok.
2021. jún. 12. 19:59
 6/10 anonim válasza:
Szerintem nem számít, de azért ha kórosan sovány (valami betegség miatt), akkor arról is szeretnék tudni. Ha teljesen kedves és passzolunk egymáshoz, nem a külső számít nekem.
2021. jún. 12. 20:50
 7/10 anonim válasza:
Szerintem furcsa ha egy dagadt nő egy sovány férfival van. Kis különbség belefer. Ha ilyen párt látok, mindig az jut eszembe, hogy szegény pali össze törik a nő alatt. XD
2021. jún. 12. 21:40
 8/10 anonim válasza:
7es vagyok. Nem a férfit szidom, nekem a sovanyak jönnek be, viszont én is az vagyok. Így pont jó.
2021. jún. 12. 21:41
 9/10 anonim válasza:

Én nem szeretem. Kifejezetten frusztráló számomra, ha egy pasi vékonyabb mint én, és mindezen túl nem is tartom vonzónak.

És bármennyire is hülyeség a gondolat, de mindig az van bennem, hogy ráülök és széttöröm szegényt - igen, az 50 kilómmal.

2021. jún. 13. 08:07
 10/10 anonim válasza:
Én a vastagcsontú, sportos fiúkat preferálom, a vékonyság vagy szálkásság nem olyan vonzó számomra. De van, akinek meg igen, több barátnőmnek is. Kicsit talán zavarna, ha a barátom könnyebb lenne nálam, de ezen nyilván nem múlna semmi :).
2021. jún. 13. 19:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!