Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Vannak itt olyan tinik, akik...

Vannak itt olyan tinik, akik játszanak hangszeren, de senki előtt sem mernek előadni?

Figyelt kérdés

Én ilyen vagyok, és sorstársakat keresek:D

Ha valakinek van kedve, szívesen beszélgetnék vele, mindegy, hogy fiú/lány:).

L



2021. jún. 20. 00:55
 1/5 anonim válasza:
milyen hangszeren játszol?
2021. jún. 20. 08:41
 2/5 anonim válasza:
Éppen kigyógyulni próbálok ebből az állapotból, valamelyest sikeresen. Még így is nagyon durva gyomoridegem szokott lenni az összes fellépés előtt. Írj, ha akarsz. 17/L
2021. jún. 20. 10:59
 3/5 anonim válasza:
Nem éppen tini (20 vagyok), de én is így vagyok vele.
2021. jún. 20. 19:56
 4/5 A kérdező kommentje:

1. Gitározok. Kisebb koromban furulyázni próbáltam tanulni, meg szívesen megtanulnék zongorázni is, csak egyelőre nem sikerült önállósítani a kezeimet egymástól:D

2. Neked hogy sikerül kigyógyulnod? Rám férne pár tipp. Írok mindenképp:)

3. Úgy látszik akkor sokan vagyunk:)

Köszi a válaszokat!

2021. jún. 20. 21:40
 5/5 anonim válasza:
Én is így voltam vele, még zeneiskolában, amikor olyan dolgokat tanultam, amiket nem szerettem...azokat előadni is borzalmas volt... Most hogy már olyanokat játszok, amiket szeretek, sokkal jobb!! Meg ha mással együtt játszol/zenélsz, az is sokat segít.^^ 19/f vagyok. Nekem is írhatsz, ha lenne kérdésed, vagy esetleg ha duózni szeretnél valakivel... ¯\_(ツ)_/¯ Szintén gitáron vagyok. :3
2021. jún. 20. 23:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!