Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Szerintetek miért mondják a...

Szerintetek miért mondják a szingli pasik, hogy nincsenek normális nők? Senki nem akar egyedül megöregedni... A csajok pedig ennyire önállóan akarnak élni?

Figyelt kérdés

#kapcsolat #önállóság #szingli #Lányokkal van a baj?
2021. máj. 28. 20:43
1 2 3
 1/21 anonim válasza:

A tapasztalatuk sorozatosan rossz volt. Általában reflektálniuk kéne az ismerkedési stílusukra, jó helyen keresnek e, jól csinálják -e. De simán előfordul, hogy mindent jól csinál, és mégsem találkozik azzal, aki számára ideális. Aki a "tömegember" kategóriába tartozik, annak könnyebb ilyen téren az ismerkedés, mert nagy a választék a számára.

Megértem az ilyen szingli fiúkat, bár tudom, hogy sokan eltúlozzák, és ők csinálják rosszul. Nekem megvan a saját normám, amibe nagyon kevés lány esik bele.

2021. máj. 28. 20:53
 2/21 anonim válasza:
Nekem volt olyan pasim, aki elvárta volna, hogy én csináljam az összes házimunkát, természetesen kiadtam az útját. Azóta azt terjeszti ő is, hogy nem vagyok normális.
2021. máj. 28. 20:56
 3/21 Noren1989 válasza:
Egyetértek azzal, hogy a tapasztalataik mondatjàk ezt velük. A legtöbben azért nem elvakult nőgyülölők, csak többször szívtàk meg egymàs utàn.
2021. máj. 28. 20:56
 4/21 anonim válasza:

Szerintem, mert nem találkoztak olyan partnerrel, akivel kompatibilisek lettek volna.

De a női nem tagjaként én még hozzátenném, én pl. inkább vagyok egyedül, mint egy rossz kapcsolatban, ahol nem vagyunk egy hullámhosszon egyáltalán..

2021. máj. 28. 21:00
 5/21 A kérdező kommentje:
Megmondom őszintén én csak azt hallom, h nincsenek normális csajok, mind "rib*nc" stb. "Csak arra jó"
2021. máj. 28. 21:01
 6/21 anonim válasza:
#5 akik így állnak hozzá, pont a hozzáállás miatt fognak ki olyan szinten embereket. :)
2021. máj. 28. 21:28
 7/21 A kérdező kommentje:
Nem hiszem. Úgy kezdik, hogy ő lesz az igazi.. El telik egy kis idő és azt hallja az ember, hogy a nő nem akar komoly kapcsolatot. Ilyen storykat hallok folyamatosan. Hihetetlenül hangzik, mivel nőként nehéz elhinni, hogy nem vágynak a lányok tartós kapcsolatra, és nem akarnak mindent megtenni egy kapcsolatért.
2021. máj. 28. 21:32
 8/21 anonim válasza:
#7 hát ehhez nem tudok mit hozzáfűzni. Az én baráti társaságomban még nem találkoztam ilyennel. :)
2021. máj. 28. 21:35
 9/21 anonim válasza:
7: Arra nem gondoltál, hogy hazudnak?
2021. máj. 28. 21:42
 10/21 anonim válasza:

7!

Tudod a kapcsolat elején, mikor minden tökéletes, rózsaszín köd van, akkor az emberek nyilván még nagyon optimisták. Majd kis idő múlva rájönnek, hogy oké, boldogok meg minden, de nem érzik azt, hogy azzal a személlyel akarják leélni az életüket. Életem során 4 párkapcsolatom volt, és csak most, a 4.nél érzem azt, hogy vele akarok belevágni komolyabb dolgokba.

2021. máj. 28. 21:54
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!