Kezdőoldal » Ismerkedés » Társkeresés » Lányok valaki akar ismerkedni?...

Lányok valaki akar ismerkedni? Szeretnék megismerni értelmes lányokat aki nyitott, kommunikálni képes, és hajlandó is.Ha te is ezt keresed, akkor ne tartsd magadban.

Figyelt kérdés

Egy fiatal egyetemista srác.(21)

Borsod és Heves megye.



2021. ápr. 7. 10:16
1 2
 1/12 anonim válasza:
Szia, sajnos én már idősebb vagyok mint te,és nem is hirdetésre akarok jelentkezni,de javaslom,azt,hogy engedj ezekből tulajdonságokból,a mai lányoknak nem ez kell, tisztelet a kivételnek! Nagyon nagy úr a pénz,és kényelem. Nem szeretnek,és nem is tudnak kommunikálni. Minden esetre sok sikert!
2021. ápr. 7. 10:31
 2/12 anonim válasza:
Sok normális lány van még, csak sajnos pont nem gyakori kérdéseken. Illetve ha van is normális lány itt az biztos nem pár keresés céljából.
2021. ápr. 7. 10:39
 3/12 anonim válasza:
Én is találkoztam már itt normális lányokkal, de azok valóban nem párt kerestek, igaz, én sem.
2021. ápr. 7. 10:51
 4/12 anonim válasza:

Ugyan itt én is szívesen ismerkednék.

Nógrád és Heves megye.


23F

2021. ápr. 7. 12:00
 5/12 anonim válasza:
Álmodik a nyomor.
2021. ápr. 7. 13:29
 6/12 anonim válasza:

Melyik az a lány, amelyik nem tartja magát értelmesnek, illetve miért írna, ha nem akar kommunikálni? Bocsi, csak olyan lekezelőnek tűnik.


A többieknek igaza van egyébként, itt össze lehet futni szipmatikus emberekkel, de a lányok többsége nem párt keres.

2021. ápr. 7. 13:50
 7/12 anonim válasza:
Nevetséges, hogy dőlnek egymás után a nőkkel ismerkedni vágyakozó férfiak "hirdetései" (vagy a melegek) és nem veszik észre, hogy egymásnak irkálják ki ezeket, mert egy darab nő sincs itt.
2021. ápr. 7. 14:18
 8/12 anonim válasza:

Vannak itt nők, de tényleg kevesebben, én úgy saccolom, hogy akik az ismerkedős kérdéseket nézik, azoknak kb. csak a negyede lehet ténylegesen lány/nő.


És én azt vettem észre, hogyha egy lány ír ki kérdést ide, akkor leginkább lányokat akar keresni és lányok fognak neki írni, tehát van benne igazság, hogy az itteni lányok nagyrésze nagyon nem amiatt van itt sajnos, hogy fiúkkal szeretne ismerkedni...

2021. ápr. 7. 14:35
 9/12 anonim válasza:
Srácok, miért pont gyakori kérdéseken akartok ismerkedni? Nyílván nem fog írni egy normális lány/nő sem ugyanis ez pont egy olyan oldal ahol se kép, se név nincs ráadásul rengeteg itt a pedofil és nagyon sokan hazudnak az egész személyükről, kortól kezdve kinézetig stb. Van annyi féle ismerkedős oldal és app, ott próbálkozzatok, hatásosabb.
2021. ápr. 7. 15:00
 10/12 anonim válasza:

#9


Attól még vannak kivételek.

És ha valaki itt akar ismerkedni? Miért ne tehetné, elvégre azért hoztak létre itt egy ilyen ismerkedős kategóriát.


És milyen oldalakra, appokra gondolsz? Tinder, Badoo? Nevetséges, azokkal az appokkal sem lehet sokra menni, szóval ugyanott tartunk, ahol elkezdted.

2021. ápr. 7. 15:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!