Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Hogyan írjak rá?

Hogyan írjak rá?

Figyelt kérdés

A kérdés fölül nem egészen pontos.


De a srácra aki tetszi arra akarok ráírni. Merszem az van és kb azt is elterveztem mit írjak. Azt nem tudom hogy azután hogy Szia. azután mit írjak mert kéne valami felvezetés. Mert pl. úgy milyen már hogy:

Én: Szia

Ő: Szia

Én: Amúgy mit sportolsz?


Szóva a szia és a beszélgetés között kéne valami felvezetés hogy miért írtam neki.


Én igazából azt mondanám hogy azért írok neki mert vele még nem nagyon beszélgettem. Csak ezt nem tudom hogy mondjam.


És azért mondanám ezt mert osztálytársak leszünk.


Nem tudom mennyire érthetően írtam le de remélem azért értitek hogy mire akarok kilyukadni.



2021. jún. 28. 23:41
 1/5 anonim válasza:
Inkább mondd meg egyenesen h kiváncsi vagy rá, mit szólna egy kis ismerkedéshez? :D
2021. jún. 29. 00:53
 2/5 anonim válasza:
Kérdezd meg hogy van, mit csinál milyen napja volt és akkor ha mondjuk azt mondja hogy hát volt edzésen akkor abbol szépen el lehet indulni.
2021. jún. 29. 10:52
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat?
2021. jún. 29. 11:37
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem tudom hogy került oda az a kérdőjel XD
2021. jún. 29. 11:42
 5/5 anonim válasza:

Megkérdezheted pl a szia után, hogy mi a helyzet vele mostanában, rég beszéltetek és kíváncsi vagy mi jóval tölti az idejét. Tudom, hogy stresszes, de hidd el, nem kell túlgondolni. Gondold végig, mással hogy indul egy beszélgetés (persze ne a tipik bff-es

- hallod kutyatej

- anyad a multkor is az volt

- ja hallottam omg nem megyünk meghalni

típusú beszélgetésekre gondolj, inkább valami távolabbi ismerösre).


Öhm... Ha mások nem így társalognak a barátaikkal, most egy homokszemnyit kínosan érzem magam...

2021. júl. 8. 19:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!