Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Egyéjszakás kaland után?

Egyéjszakás kaland után?

Figyelt kérdés
Nos volt egy egyéjszakás kalandom. És hát azóta úgy érzem jobban kötődök az illetőhöz. Nem is feltétlenül azt, hogy beleszerettem, bár ki tudja.... A srác viszont úgy gondolja, hogy nekem az lenne a jobb, ha nem így alakulna ki egy szerelem számomra, hanem ahogyan általában szokott, hiszen mi nem ismerjük egymást annyira. Egyelőre nem akar tőlem többet, nem tudom ez változhat-e. Azt se tudom sajnos én mit akarok. Melyik nem mit érez általában egy egyéjszakás kaland után? Fontos leszögezzem, hogy még fiatalok vagyunk (én a tizenéves végeim fele járok, a srác a huszasévei elején)

2021. júl. 16. 20:52
 1/5 anonim válasza:
Egyéjszakás után kötődés? Kicsit korai lesz még. Dugtatok egy jót és ennyi 🤷‍♂️
2021. júl. 16. 20:56
 2/5 anonim válasza:
Hát ha ilyet mond a srác, akkor nem érdekled. És jobban is jársz ha nem futsz utána, mert csak az lesz hogy még párszor összefekszetek aztán majd azt is megunja és akkor mégjobban fáj majd
2021. júl. 16. 21:02
 3/5 anonim válasza:
Hidd el tudom, én férfiként akkor mondok ilyet, ha nem érdekel komolyabban a másik. 2-es voltam
2021. júl. 16. 21:05
 4/5 anonim válasza:
Csinálj még pár ilyet, aztán csodálkozz majd hogy miért nem tudsz senkit szeretni. (A kötődés fontos, ezért is csak azoknak ajánlott az egyéjszakázás, akik defektesek vagy már ki vannak égve)
2021. júl. 17. 00:28
 5/5 anonim válasza:
Dugtatok ennyi. Nem lesz ebből tartós kapcsolat.
2021. júl. 17. 17:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!